Jacka Okpisza na stanowisku szkoleniowca żółto-czarnych zastąpił pracujący już wcześniej w Wągrowcu Edward Koziński. Poznaliśmy już nowego trenera Nielby. Nowego, a zarazem starego.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Jacka Okpisza na stanowisku szkoleniowca żółto-czarnych zastąpił pracujący już wcześniej w Wągrowcu Edward Koziński.

Poznaliśmy już nowego trenera Nielby. Nowego, a zarazem starego. Okazało się bowiem, że Jacka Okpisza, który wprowadził zespół Nielby do ekstraklasy, zastąpi szkoleniowiec, który próbował tego dokonać bezskutecznie przez dwa lata... Edward Koziński.
Oburzenia decyzją zarządu klubu nie kryją wągrowieccy kibice, którzy przez cały sezon stali murem za klubem, a hala pękała wręcz w szwach, wypełniona fanami ubranymi w żółto-czarne koszulki. Teraz kibice na oficjalnym forum internetowym Wągrowca straszą nawet bojkotem meczów Nielby, co ma być wyrazem ich dezaprobaty.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!