Adam z "Rolnik szuka żony" nagrał hit internetu Adam z "Rolnik szuka żony" nagrał hit internetu

Adam z "Rolnik szuka żony" nagrał hit internetu (© za: youtube.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

4 stycznia na serwisie Youtube.pl pojawił się klip XFORT & Adam Kraśko - "Oj Aniu Aniu".

Adam Kraśko z programu "Rolnik szuka żony" razem z zespołem XFORT nagrał piosenkę "Oj Aniu Aniu". Słowa napisał Mieczysław Krasowski. Utwór z przymrużeniem oka pokazuje proces poszukiwania żony dla rolnika. Z kolei w teledysku widzimy mieszkańców wsi, którzy borykają się z problemami z płcią piękną i alkoholem.

Pod filmikiem czytamy: "Wyczekiwany z niecierpliwością teledysk, który powstał z "przymrużeniem oka", przy współpracy zespołu XFORT i Adama Kraśko - bohatera programu "Rolnik szuka żony".

Adam w programie TVP1 żony nie znalazł. Ania, z którą próbowano go zeswatać ma innego partnera, ponieważ rolnik wyznał, że "nie jest gotowy na miłość".

Czytaj też: Filmowe lalki barbie. Katniss, Arwena i Bella jak żywe!

Pod filmikiem pojawiły się już pierwsze komentarze. Paweł pisze: "Fajna piosenka :) Ale fakt C 330 to za mały traktorek jak na takiego chłopa :)" 9lejdi komentuje: "Może by była fajna ale jej skierowanie jest według mnie do biednej Ani. Ona taka zakochana a on tak jej odmawia nie rozumiem po co on jej nadzieje robi a potem śpiewa o niej w internecie. I wszyscy się z niej śmieją." Bartek kwituje to słowami: "Bardzo fajny utwór, nie ma co :D Czekam na więcej!"

A Wam jak się podoba piosenka? Na Wasze komentarze czekamy pod artykułem.

XFORT & Adam Kraśko - "Oj Aniu Aniu": wideoHallo

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Kazik (gość)

Piosenka fajna lecz nie jest do amiechu osobie do ktorej jest kierowana.Adam jak tak cie bawi szarganiem Ani uczuciem to lepiej zostan sam