Dzięki wpisom #NBABallot na Facebooku, Marcin Gortat może zagrać w Meczu Gwiazd NBA!

Co znaczy #NBABallot?


Zauważyliście ostatnio, że Wasi znajomi udostępniają na Facebooku statusy o treści "Marcin Gortat #NBABallot"? Zastanawialiście się, co one oznaczają? Już spieszymy z odpowiedzią. Nasi rodacy próbują wysłać Marcina Gortata na Mecz Gwiazd NBA, a stosowanie wspomnianego wcześniej hasztagu ma mu w tym pomóc.

Jak zagłosować na Marcina Gortata?


Głosować na Marcina Gortata można na kilka sposobów. Pierwszy z nich, to głosowanie za pośrednictwem strony internetowej allstarballot. Pozostałe głosy można oddawać poprzez portale społecznościowe: Twitter, Facebook i Instagram. Należy opublikować status z imieniem i nazwiskiem oraz odpowiednim hasztagiem, czyli np. "Marcin Gortat #NBABallot".

Do głosowania na Gortata zachęcają polskie gwiazdy sportu i muzyki, m.in. Otylia Jędrzejczak i Łozo z zespołu Afromental.Co roku to kibice wybierają pierwszą piątkę gwiazd NBA głosując na najlepszych ich zdaniem zawodników. Rezerwowych wybierają trenerzy, którzy poprowadzą zespołu z konferencji wschodniej i zachodniej.

Marcin Gortat może trafić do pierwszej piątki konferencji wschodniej. Startuje w grupie zawodników podkoszowych (skrzydłowi i centrzy). Obecnie zajmuje w głosowaniu 7. miejsce (103 tys. głosów). Aby zagrać w meczu gwiazd musi wyprzedzić jedne z trzech zawodników, którzy mają w tej chwili największej poparcie - LeBron James (775 tys. głosów), Paul Gasol (372 tys. głosów), Carmelo Anthony (365 tys. głosów).

Głosowanie na zawodników pierwszej piątki zakończy się 19 stycznia 2015 roku. Tegoroczny mecz gwiazd zostanie rozegrany 15 lutego 2015 roku w Nowym Jorku.

Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!