Pisarz chce porozmawiać ze swoimi czytelnikami. W tym celu ma powstać strona internetowa, gdzie można będzie przez specjalny formularz wysłać pytanie do autora.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Haruki Murakami z reguły unika mediów. Niechętnie udziela wywiadów, więc inicjatywa wymiany mailowej z czytelnikami może wydawać się zaskakująca.

Autor zastrzega jednak, że nie będzie odpowiadał na pytania o jego osobiste upodobania. Adres strony internetowej nie jest jeszcze znany. Poinformujemy Was, gdy tylko zostanie ujawniony. Portal ruszy 15 stycznia.

Haruki Murakami pochodzi z Japonii. Na swoim koncie ma takie książki, jak "Po zmierzchu", "Przygoda z owcą" czy "Flipper roku 1973". Był jednym z kandydatów do nagrody Nobla. W 2006 roku wyróżniono go Nagrodą Franza Kafki.

Książki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!