Książka, której bohaterowie są rodzeństwem. Książka z liczbą w tytule. Książka napisana przed 1939 rokiem - internauci prześcigają się w pomysłach. A czytelniczych wyzwań jest coraz więcej.

W ubiegłych latach sporo moli książkowych uczestniczyło w wyzwaniu "52 książki". 52 książki rocznie to jedna książka tygodniowo. Zadanie ambitne, ale pora podnieść poprzeczkę. Blogerzy zakochani w dobrej, ambitnej literaturze zrobili całą listę wyzwań czytelniczych. Wśród nich mamy na przykład przeczytanie książki opartej na wspomnieniach z podróży czy napisanej przed wybuchem II wojny światowej.

Zamieszczamy kilka propozycji wyzwań czytelniczych - możecie je zobaczyć, przeglądając dołączone zdjęcia. Podejmiecie się któregoś z książkowych zadań?

Książki

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

czytacz (gość)

nie bardzo wiem o co chodzi w tym artykule, zeby przeczytac taka ksiazke? a gdzie ja znalezc?