Lalki barbie, które wykonuje artysta Noel Cruz, robią wrażenie. Każda ma jednak wysoką cenę

Bądźcie na bieżąco z literaturą - zobaczcie nasz fanpage i dajcie lajka!

Noel Cruz jest artystą tworzącym lalki przypominające postaci z filmów i książek. Praca nad jednym manekinem zajmuje mu około dwóch dni. Jak widać na zdjęciu, Noel patrząc na zdjęcia aktora próbuje uchwycić jego mimikę tak, by lalka przypominała daną postać z filmu. Niejednokrotnie mowa o filmach powstałych w oparciu o książki. W swojej kolekcji Noel Cruz ma m.in.: Orlanda Blooma w roli Legolasa ("Władca Pierścieni"), Jennifer Lawrence jako Katniss Everdeen ("Igrzyska śmierci"), Roberta Pattinsona jako Edwarda Cullena i Kristen Stewart jako Bellę (saga "Zmierzch").

Nie tylko superprodukcje XXI wieku

Cruz czerpie inspirację nie tylko z ekranizacji ostatnich lat. Na jego stronie można oglądać lalkę Scarlett O'Harę ("Przeminęło z wiatrem" to film oparty na książce o tym samym tytule, produkcja powstała w 1939 roku, główną rolę zagrała w niej słynna aktorka Vivien Leigh).

Fani "Władcy Pierścieni" będą pod wrażeniem: Do kupienia jest Aragorn, Arwena, Arwena, Legolas czy Galadriela. W swoim dorobku Noel Cruz ma nie tylko takie lalki. W jego kolekcji są także m.in. Cher, Michael Jackson i Cyndi Lauper.

Lalki są piękne, ale kosztują majątek

Za to cena - tu musimy Was zmartwić - spora. Przykładowo Edward Cullen kosztuje 3 tys. dolarów, to samo dotyczy Belli. Nieco tańszy jest Jasper (2225 dolarów).

Książki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!