W sobotnie popołudnie odbyły się pierwsze mecze juniorskich drużyn z FC Dallas w Polsce. Zawodnicy z Teksasu spotkali się w meczach towarzyskich z piłkarzami z MKS Błękitni Wronki. Wronczanie okazali się bardzo gościnni; pozwolili bowiem wbić sobie w dwóch w spotkaniach aż 5 goli.

Mecze rozgrywane były na boisku w Popowie pod Wronkami. Pierwsi zagrali juniorzy młodsi (rocznik 1997). Przewaga w tym spotkaniu zdecydowania należała do piłkarzy z USA; byli szybsi i sprawniejsi. Po pierwszej połowie prowadzili już 2:0. W drugiej części spotkania goście zdobyli jeszcze jednego gola i ustalili wynik spotkania na 3:0.

Spotkanie między drużynami juniorów starszych wydawało się dość wyrównane. Wronczanie byli bardziej waleczni niż ich młodsi koledzy, nie uchroniło to ich jednak przed stratą bramki. Na kilka minut przed końcem meczu zawodnicy z FC Dallas zdobyli kolejną i zakończyli mecz wynikiem 2:0.

Bramki zdobyli: Richard Topia, Alex Lim, Barnoe Zozua,
Brent Mandelkorn, Christian Ramirez

Zapraszamy do obejrzenia galerii!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!