Najdziwniejsze postanowienia noworoczne. Niektóre z nich Was zaskoczą! [TOP 15]

Schudnąć, więcej podróżować, wydawać mniej pieniędzy. Wiele obiecujemy sobie przed rozpoczęciem Nowego Roku. Okazuje się, że postanowień mamy jednak o wiele więcej. Jakie mamy plany na 2018 rok? Kliknijcie w zdjęcie, aby uruchomić galerię z przymrużeniem oka.

red

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

09.09.2018, 07:32

Ale ty PRZYJEBANY jesteś

30.01.2018, 06:09

ja mam chyba takie w miare popularne- zrzucić pare dobrych kilogramów. Zapisałam się na kurs tańca do Centrum Tańca Szczepan- polecam! naprawdę daje kopa

29.01.2018, 20:41

moim postanowieniem było znalezienie hobby i sie udalo! Zapisałam się do royal dance center, bo to w sumie jedyna godna uwagi rozrywka w moim miescie ... i po 2 zajeciach zakochalam sie w tancu !

03.01.2018, 02:45

A ja ugotują jakiegoś smacznego pieska na obiad. Podobno pudle mają miękkie mięsko, tylko kości dużo. Ewentualnie zrobię potrawkę z kota.

02.01.2018, 22:28

Rozliczyc szarancze PO-PSL...

02.01.2018, 19:31

W tym roku swoje postanowienia noworoczne wdrażam w życie! Zapisałem się już na siłownię, ale to nie wszystko bo nawet zakupiłem sobie ławeczkę do ćwiczeń na Wassermanie. Elegancko przyszła do domu i działam.

02.01.2018, 18:31

Dorobię do emerytury 500+ i następne Boże Narodzenie. Na BOGATO.

02.01.2018, 12:27

Muszę poznać kobietę życia, ponieważ już mnie ręka boli.

02.01.2018, 10:53

Chyba przestanę uprawiać SEX. Mam już 98 lat i 2x dziennie już mnie męczy. No? Jakby jakaś osiemnastka.

01.01.2018, 21:46

Ja mam postanowienie nawiązujące do pierwszego zdjęcia artykule. Pójdę do wyrka z dwiema suczkami na raz. A drugie moje postanowienie jest takie, że będę zmieniał majtki mniej więcej raz na miesiąc.

01.01.2018, 20:50

ja tez!!!