To była ostatnia droga Gerarda. Kilkaset osób w minioną środę przybyło na cmentarz we Wronkach by pożegnać Gerarda. Wroniecki funkcjonariusz Służby Więziennej i zapalony motocyklista zginął w zderzeniu z samochodem ciężarowym pod Złotowem. Rodzina, znajomi, koledzy z pracy i przyjaciele z klubu motocyklowego towarzyszyli Gerardowi w ostatniej drodze.

– Jaki był? Był zawsze uśmiechnięty, wyluzowany. Kiedy jeździliśmy czuć było, że tak jak większość motocyklistów, potrafi cieszyć się chwilą, cieszyć się tym, że świeci słońce, że można mknąć przed siebie i poznawać nowe... Zostawiasz gdzieś za sobą troski i zmartwienia, liczy się tylko to co jest tu i teraz – wspomina Wiesław Chojan, z klubu motocyklowego Moto Wronki.

W środę pojechali razem z Gerardem w ostatnią drogę. Kilkudziesięciu motocyklistów z Wronek pożegnało swojego kolegę rykiem silników.

W pogrzebie oprócz rodziny, przyjaciół i motocyklistów byli też funkcjonariusze Służby Więziennej – Gerard pracował od 2009 roku w Zakładzie Karnym. Kompania Honorowa SW oddała salwę ku pamięci kolegi.

Sprawę wypadku nadal bada Prokuratura Rejonowa w Złotowie. Poza oficjalnym komunikatem policyjnym o samym zdarzeniu wiadomo niewiele.

– 25 letni mieszkaniec Wronek kierując motocyklem marki Yamaha w pewnej chwili na prostym odcinku drogi zderzył się z naczepą samochodu ciężarowego – mówi kom. Maciej Zając, ze złotowskiej policji – W tej sprawie nadal trwa śledztwo i szczegóły przebiegu zdarzenia będą znane dopiero za jakiś czas.

Ostatnia droga Gerarda - film

Komentarze (18)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

aaasss (gość)

Ludzie co z wami. Z szacunku dla Rodziny Gerarda powstrzymajcie swoje okropne komentarze.

kobieta po przejściach (gość)

Szacunek należy się zmarłemu [*] i Rodzinie zmarłego ,ale ludzie skaczcie z tą obłudą

scdvddvd (gość)

Gorące współczucia dla rodziny zmarłego -ale wg. mnie taki artykuł i film ogóle nie powinien się pojawić..

mmm (gość)

Boże, ludzie... jak możecie? I gdzie jest admin do cholery? Prokurator jeszcze nie wie, jaka była przyczyna, a jakieś kmioty naruszają dobre imię Zmarłego. Poza tym - nawet gdyby był winny, to przecież artykuł nie mówi, że nie, więc czemu służą te komentarze? Człowieka nie znałem, ale świeć Panie... Może wstawi się o rozum dla niektórych - tych, co sobie na nim używają, i tych, którzy na to pozwalają dla zwiększenia ilości kliknięć.

kkkkkkkkk (gość)

Ta droga naprawdę jest nie bezpieczna co drugi samochód to tir poprostu masakra!Spoczywaj w pokoju

... (gość)

[*] tylko idiota moze wypisywac takie komentarze ciekawe czy tak samo byscie pisali gdyby chodzilo o wasza bliska osobe. Niech nie zabraknie ci niebieskich autostrad ... spoczywaj w spokoju...

Wronki (gość)

Ludzie nie mają za grosz szacunku :( ciekawe który użytkownik odważyłby się podejść do rodziny i powiedzieć to co tutaj wypisuje? :( Gerdziu spoczywaj w pokoju (*) Nigdy Cię nie zapomnimy! ;(

Ps.przestańcie bawić się w prokuratora nie wiecie jak było a wszyscy piszą że to on zawinił :( postępowanie nadal trwa i wykażę kto miał winę!

(*)(*)(*)

wronczanka (gość)

A nie było by grzeczniej napisać wyrazy współczucia dla rodziny a nie takie komentarze To już sie stało czasu sie niestety nie cofnie A szkoda

lwg (gość)

jak już to nie MOTOR tylko MOTOCYKL ! jak nie rozumiecie pasji do czegoś co daje człowiekowi szczęście to nie wypisujcie bzdur !