W sprzedaży pojawił się kalendarz "Ślązacy są Niebiescy" Ruchu Chorzów oraz jego edycja specjalna z pięknymi modelkami.

Zobacz: Jak naprawdę wygląda psi świat? Kalendarz "Pieskie Życie" 2015 [ZDJĘCIA]


Kalendarz "Ślązacy są Niebiescy" na 2015 rok można kupić w dwóch wersjach. Pierwsza z nich jest kontynuacją tego, z roku 2014. Śląsk jest w nim tematem przewodnim. W kalendarzu znalazły się charakterystyczne dla Ślązaków zajęcia, tradycje i zachowania. Każdy miesiąc to inny zwyczaj prezentowany przez piłkarzy. Jednak to nie ten kalendarz przykuwa wzrok większości z nas.

Ruch Chorzów wypuścił także specjalną edycję kalendarza "Ślązacy są Niebiescy". Pozowały do niej modelki z Agencji Hostess Pauliny Piętowskiej. Każdy miesiąc prezentuje inna dziewczyna, która reklamuje klubowy gadżet: szalik, koszulkę, kubek i inne. Skąd ten pomysł? Jak mówi rzeczniczka klubu ma to być niespodzianka dla fanów futbolu, którymi w większości są mężczyźni.

"Z naszym gorącym kalendarzem każdy dzień nowego roku będzie dużo przyjemniejszy" czytamy na oficjalnej stronie Ruchu Chorzów.

Kalendarz "Ślązacy są niebiescy" można kupić w strefie kibica przy stadionie, w sklepie kibica przy ul. Wolności w Chorzowie oraz online na stronie Ruchu Chorzów (www.ruchchorzow.com.pl). Cena to 22,90 zł. Trzeba się śpieszyć - edycja jest limitowana.


Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!