Nadal nie wiadomo, kto wcieli się w główną rolę w serialu CBS "Supergirl". Zobaczcie, jakie aktorki są typowane do tej roli.

Telewizja CBS szykuje nowy serial "Supergirl", który będzie opowiadał o Karze Zor-El, superbohaterce pochodzącej z planety Krypton. Dziewczyna przybywa na Ziemię, nie korzysta tu ze swoich nadludzkich mocy. Zmienia zdanie w dniu swoich 24. urodzin, kiedy to postanawia swoje moce wykorzystać w dobrych celach. Serial powstaje na podstawie komiksów DC Comics. Scenariuszem i produkcją zajęli się Greg Berlanti odpowiedzialny m.in. za "Arrow" i "The Flash" oraz Ali Adler - "Chuck".

Te seriale musicie zobaczyć. Najlepsze produkcje z 2014 roku

Nadal nie wiadomo, kto zagra Karę Zor-El. W galerii powyżej znajdziecie aktorki, których nazwiska pojawiają się przy okazji tego serialu.

Seriale

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!