Świt Piotrowo pokonalł Grom Plewiska 2:1

Karol Grajewski
Archiwum T.Chożalski
Świt Piotrowo z meczu na mecz radzi sobie coraz lepiej. Tym razem piotrowianom uległa drużyna, która uważana jest za głównego kandydata do awansu. Świt pokonał na wyjeździe Grom Plewiska 2:1.

Przed tym spotkanie Grom był liderem IV ligi i jako jedyna drużyna miała komplet punktów. Wynik spotkania ustalony został jeszcze w pierwszej połowie. Świt, wyszedł na prowadzenie w 20 minucie meczu, bramkę strzelił Artur Kraszkowski. Niecały kwadrans później do wyrównania doprowadził Mateusz Klichowicz. Na minuty przed końcem pierwszej połowy bramkę na wagę zwycięstwa strzelił ponownie Artur Kraszkowski. Najlepszy strzelec Świtu strzelił w tym meczu swoją piątą i szóstą bramkę w tym sezonie. W drugiej połowie gospodarze atakowali, ale nie potrafili sforsować dobrze dysponowanej obrony beniaminka IV ligi.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani