Tomasz Zimoch komentował we Wronkach [FOTO]

Paulina Śliwa
Tomasz Zimoch gościł we Wronkach
Tomasz Zimoch gościł we Wronkach Paulina Śliwa
Legenda dziennikarstwa sportowego i świata radia – Tomasz Zimoch gościł w sobotę we Wronkach. Było to nietypowe spotkanie z książką, podczas którego na głównej płycie wronieckiego stadionu rozegrano dwa mecze towarzyskie.

W pierwszym meczu zmierzyli się drużyny orlika - Błękitnych Wronki i Lecha Poznań. Zwyciężyli Błękitni 9:3. Drugi mecz zagrali Oldboje Błękitnych Wronki kontra zaproszeni goście z Amiki Wronki. Zwycięstwo przypadło zawodnikom Amiki, którzy pokonali Błękitnych 4:1. Spotkania komentował Tomasz Zimoch, który w przerwie spotkań czytał fragmenty książek o sporcie. Młodzi piłkarze mieli okazję poznać 10 zasad treningu dla dzieci uprawiających sport ("Mój sport, moja radość" J. Blecharza i M. Siekańskiej). Znany i lubiany dziennikarz szczególnie zachęcał do zapoznania się z książką Adama Bahdaja "Do przerwy 0:1".

Imprezie towarzyszyły dodatkowe atrakcje w postaci dmuchanego placu zabaw dla dzieci, czy strefy cateringowej. Spotkanie odbywało się w ramach projektu Feminy Project „Kolorowe Biblioteki wychodzą w plener”, który w gminie Wronki realizowany jest już od maja i potrwa do października br.

Więcej na temat spotkania z Tomaszem Zimochem w "Dniu Szamotulskim". Zapraszamy do obejrzenia galerii.