Tragiczny wypadek pod Szamotułami. W zderzeniu z ciężarówką zginął kierujący samochodem osobowym mieszkaniec powiatu obornickiego.

Około godziny ósmej rano na prostym odcinku drogi 187 Szamotuły - Oborniki, w miejscowości Ludwikowo doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na miejscu zginął 32-letni kierowca samochodu osobowego.

- Najprawdopodobniej podczas manewru wyprzedzania jadący osobowym samochodem marki hyundai zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwka ciężarowym MAN-em. - mówi st. sierż. Sandra Śrama z szamotulskiej policji.

Kierowca osobówki wypadł z samochodu i zginął na miejscu. Kierowca MANA z lekkimi obrażeniami został odwieziony do szpitala w Szamotułach.

Siła zderzenia była tak duża, że silnik osobówki oderwał się od wraku i zatrzymał się na jezdni.

Droga wojewódzka 187 była zablokowana do godziny 11.00. Przebieg zdarzenia ustalą policjanci z Szamotuł pod nadzorem tutejszej prokuratury.

Wypadek pod Szamotułami - film:

Komentarze (110)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

EDI (gość)

modlimy się za Ciebie Szymon mimo ze czas tak szybko leci nie mozemy pogodzic sie z tym ze Ciebie nie ma i co najgorsze ze juz nigdy nie będzie, tej pustki nic nie jest w stanie wypełnic, Gdzie jest kres bólu?

:( (gość)

a ojca wzywasz {((((( po co ?????? (ZNAM TEN BÓL , jak tłumaczyć dzieciom ((((( jak (((((((((((((

:( (gość)

kurcze dlaczego tak jest , dlaczego tak jest ........ Boże d;aczego na to pozwalasz :(((( ZOSTAWIASZ DZIECI .......

EDI (gość)

ZAL I SMUTEK ZNAMIE WYRYTE DO KONCA ZYCIA DLACZEGO TAK WSPANIALEGO CZLOWIEKA BOG WEZWAL DO SIEBIE
SZYMON PAMIETAMY I KOCHAMY CIE

kolega (gość)

Tak tak! najgorsze rzeczy o kimś to nawet dzieciak potrafi napisać! Stańcie twarzą w twarz to zobaczymy czy jesteście tylko mocni w gębie Barany! Szacunek dla Szymona i rodziny - kolega

marta (gość)

LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ CZY ZADALIŚCIE SOBIE PYTANIE CO CZUJE JEGO ŻONA DZIECI I RODZINA TO DLA NICH STRASZNA TRAGEDIA A WY OCENIACIE ZARÓWNO SZYMONA JAK JEGO RODZINĘ CHOĆ ZAPEWNE NIE WSZYSCY GO ZNALI A KOMENTARZ DOTYCZĄCY ZALICZENIA ŻONY SZYMONA JEST KARYGODNY TO ONA POTRZEBUJE NAJWIĘKSZEGO WSPARCIA TO ONA BĘDZIE SIĘ BORYKAĆ Z TYM DO KOŃCA ŻYCIA WSZYSTKO W DOMU BĘDZIE PRZYPOMINAĆ JEJ O NIM OPAMIĘTAJCIE SIĘ DZIŚ GO POCHOWAJĄ USZANUJCIE PAMIĘĆ PO NIM

Ojciec (gość)

Raz na miesiąc lub dwa jeżdżę tamtą drogą (z Wągrowca do Berlina). Jest to moim zdaniem jeden z najbardziej niebezpiecznych odcinków, choć droga po remoncie jest równa i wręcz zaprasza do rozwijania dużych prędkości. Najbardziej niebezpieczne są miejsca licznych skrzyżowań z drogami gruntowymi, z których w trakcie wyprzedzania mogą na drogę wyjechać inni kierowcy. Choć powinni ustąpić oni pierwszeństwa zarówno tym, co jadą swoim pasem, jak i tym, którzy są w trakcie wyprzedzania (czyli na drugim pasie), często wjeżdżają na drogę bez ustąpienia pierwszeństwa. I robi się gorąco.. Nie chcę nikogo oskarżać, a już w ogólę tragicznie zmarłego, ale tam na prawdę warto zdjąć nogę z gazu i odpuścić. Sytuację utrudniają liczne drzewa zasłaniające widoczność. To tyle moje krótkie uwagi poczynione spontanicznie, bo znam tamtą drogę, choć nie jestem mieszkańcem Szamotuł. Nikogo nie atakuję, tylko przestrzegam kierowców ewentualnie tamtędy jeżdżących.