10 stycznia w Sali Ziemi MTP polscy artyści zmierzą się z twórczością króla popu - Michaela Jacksona. 10 stycznia w Sali Ziemi MTP polscy artyści zmierzą się z twórczością króla popu - Michaela Jacksona.

10 stycznia w Sali Ziemi MTP polscy artyści zmierzą się z twórczością króla popu - Michaela Jacksona. (© mat. prasowe )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Już 10 stycznia w Sali Ziemi MTP polscy artyści zmierzą się z twórczością króla popu - Michaela Jacksona.

Tribute to Michael Jackson
10 stycznia 2015, godz. 20:30
Poznań, Sala Ziemi MTP


W widowisku "Tribute to Michael Jackson" weźmie udział Orkiestra Symfoniczna l'Autunno oraz kilkunastoosobowy band pod kierownictwem Jacka Piskorza. Na scenie towarzyszyć im będą: Ania Dąbrowska, Kuba Badach, Natalia Kukulska i Piotr Cugowski.

Koncert będzie kontynuacją projektu "W hołdzie Whitney Houston" z 2012 roku. Kierownictwo muzyczne nad projektem objął Jacek Piskorz – ceniony producent i aranżer. Utwory Jacksona zabrzmią w Poznaniu w niecodziennej, symfonicznej wersji.

Wielkość Michaela Jacksona jako artysty jest niezaprzeczalna. Wokalista, kompozytor, tancerz, multiinstrumentalista, to niekwestionowany król popu i ikona popkultury oraz jedna z najważniejszych postaci w historii muzyki rozrywkowej.

Utwory takie jak "Thriller", "Black or White", "Billie Jean" czy "Man in the mirror" zna praktycznie każdy. Właśnie te przeboje wypełnią poznański koncert "Tribute to Michael Jackson".

Tribute do Jackson w Poznaniu - bilety

- trybuna: 99 zł (Strefa C), 139 zł (Strefa B), 159 zł (Strefa A)
- płyta: 139 zł (Strefa C), 159 zł (Strefa B), 199 zł (Strefa A), 299 zł (Strefa VIP)

Dostępne na: goodtaste.com.pl, ticketpro.pl, eventim.pl, bilety24.pl, biletomat.pl, ebilet.pl oraz w CIM-ie i punktach Empik, Saturn, Media Markt.

Koncerty w Polsce

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!