Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

W meczu na szczycie Okręgówki lepszy okazał się Świt

Tobiasz Chożalski, Karol Grajewski
W Piotrowie w derbach powiatu Świt podejmuje Błękitnych Wronki. Zapraszamy na relację minuta po minucie!

Skład Świtu Piotrowo:
Jarosław Jezierski - Damian Głowacki, Jakub Zych, Jakub Sikora (k), Dariusz Łożyński - Jakub Grzęda, Patryk Niewiński, Krzysztof Kryg, Dawid Golon - Krzysztof Gryszczyński, Mike Okoro
Trener: Piotr Kowal

Skład Błękitnych Wronki:
Jakub Naplocha - Fabian Myszkowski, Maciej Stachowiak, Łukasz Najdek, Szymon Baranowski - Przemysław Małecki (k), Jakub Wyrowski, Robert Barłóg, Jakub Tomkowiak - Marcin Pujanek, Łukasz Majchrzak
Trener: Grzegorz Figas

1' - pierwszy gwizdek sędziego. Rozpoczynają piłkarze Błękitnych Wronki.
3' - pierwsza dobra akcja dla Świtu, zamieszanie w polu karnym. Jakub Naplocha złapał piłkę.
5' - pierwszy strzał Błękitnych, Jakub Tomkowiak daleko obok bramki.
8' - rzut wolny dla Świtu, groźne uderzenie Dariusza Łożyńskiego na rzut rożny sparował Jakub Naplocha.
10' - bardzo chamskie wejście wślizgiem Patryka Niewińskiego w Roberta Barłoga. Piłkarz Świtu ukarany żółtą kartką.
12' - strzał wysoko nad bramką w wykonaniu Dawida Golona.
16' - rzut wolny dla piłkarzy z Piotrowa, Krzysztof Gryszczyński z ostrego kąta nad bramką.
22' - indywidualna akcja Mika Okoro, wywalczył rzut rożny.
24' - Przemysław Małecki został uderzony piłką w głowę. Zagranie było przypadkowe, ale piłkarz Błękitnych ewidentnie ucierpiał.
26' - dobra akcja Błękitnych zakończona fatalnym dośrodkowaniem Roberta Barłoga.
28' - świetny rajd Jakuba Tomkowiaka zakończony strzałem Roberta Barłoga wysoko nad bramką.
32' - strzał z dystansu Jakuba Wyrowskiego zablokowany, rzut rożny dla Błękitnych.
33' - po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, strzał głową Macieja Stachowiaka minimalnie obok lewego słupka.
41' - ładny strzał Damiana Głowackiego, niestety nad bramką.
44' - dobra akcja zespołu z Wronek. Dośrodkowanie Roberta Barłoga z pola karnego wybijają obrońcy.
45' - indywidualna akcja Mika Okoro, wyłożył piłkę Dariuszowi Łożyńskiemu. Strzał obok prawego słupka.
45' - koniec pierwszej połowy spotkania.

W pierwszej połowie ciężko było wytypować lepszy zespół. Gra toczyła się głównie w strefie środkowej.

46' - pierwsza zmiana w zespole gości - Szymon Anioł za Jakuba Tomkowiaka.
46' - pierwszy gwizdek sędziego w drugiej odsłonie meczu. Rozpoczynają miejscowi.
47' - ładny strzał z powietrza w wykonaniu Krzysztofa Gryszczyńskiego, piłka poszybowała nad bramką.
50' - GOL! Ładną akcję Świtu strzałem z najbliższej odległości wykończył Krzysztof Kryg.
54' - sędzia nie szczędzi żółtych kartek dla piłkarzy z Wronek, ukarani zostali Przemysław Małecki i Robert Barłóg.
56' - zagotowało się w polu karnym Błękitnych, piłkę praktycznie z linii bramkowej wybił Fabian Myszkowski.
61' - faul w ofensywie Macieja Stachowiaka, służby medyczne zmuszone do interwencji.
66' - dobre dośrodkowanie Szymona Anioła z prawej strony, Łukasz Majchrzak minął się z piłką.
67' - GOL! Kolejną składną akcję Świtu wykończył ładnym strzałem Krzysztof Kryg.
71' - wyśmienitą szansę na podwyższenie wyniku zmarnował Mike Okoro. W sytuacji sam na sam z Jakubem Naplochą przeniósł piłkę obok lewego słupka bramki.
73' - pierwsza zmiana w drużynie miejscowych. Maxwell Kalu zmienił Mika Okoro.
74' - druga zmiana w Błękitnych. W miejsce Marcina Pujanka na boisku pojawił się Dawid Werda.
77' - świetne podanie Przemysława Małeckiego do Roberta Barłoga, który minął się z piłką i przy tym nieco ucierpiał.
78' - ostatnia zmiana w drużynie gości. Michał Dolata za Roberta Barłoga.
82' - dobry strzał Krzysztofa Gryszczyńskiego, Jakub Naplocha obronił bez większych problemów.
85' - żółta kartka dla Macieja Stachowiaka za faul taktyczny.
86' - druga zmiana w Świcie Piotrowo. Patryka Niewińskiego zmienił Przemysław Woźny.
88' - żółta kartka dla Dariusza Łużyńskiego za opóźnianie gry.
89' - żółta kartka dla Jakuba Grzędy za faul w środku boiska.
90' - czerwona kartka w konsekwencji dwóch żółtych dla Przemysława Małeckiego za krytykowanie orzeczeń sędziego.
90' - koniec meczu.

Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem gospodarzy, którzy zdominowali grę w drugiej odsłonie meczu. Sędzia nie szczędził zawodnikom kartek, ale spotkanie ewidentnie się zaostrzyło. Było dużo walki i determinacji, jak przystało na derby.