"Sekstaśma" - kadr z filmu "Sekstaśma" - kadr z filmu

(© Materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Pojawiła się już skrócona lista kandydatów do Złotych Malin. Miejsce na liście nie oznacza jeszcze nominacji. Można jednak przypuszczać, że to właśnie ci aktorzy będą mieli większe szanse na zdobycie niechlubnej nagrody.

Zobacz też: Złote Maliny 2015. Kto wygrał?

I tak na Złotą Malinę szansę mają Mel Gibson, Sylvester Stallone, Morgan Freeman i Johnny Depp - dwaj ostatni za udział w filmie "Transcendencja".

Spośród aktorek, które w tym roku zaliczyły zawodowe wpadki, można wymienić Nicole Kidman ("Zanim zasnę") oraz Cameron Diaz (m.in. role w "Sekstaśmie i "Innej kobiecie").

O statuetkę za najgorszy film roku powalczą najprawdopodobniej: "Saving Christmas", "Sekstaśma", "The Interview", "Nawiedzony dom 2", "Transformers: Wiek zagłady", "Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie", "Legenda Herkulesa", "Transcendencja", "Ja Frenkerstein", "Legenda Herkulesa", "Atlas zbuntowany. Część III: Kim jest John Galt?", "Left Behind" i "Wojownicze żółwie ninja".

Filmy

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ewakino (gość)

Ja tam lubię nawiedzony dom 1 i 2 poprostu trzeba umieć to ogladac i miec specyficzny humor :P