W sobotę, 15 grudnia, na os. Borek we Wronkach władze miasta oraz dzieci dokonały uroczystego otwarcia przedszkola. Wydarzenie połączone było z drzwiami otwartymi dla najmłodszych i ich rodzin.

W programie imprezy znalazły się zajęcia i atrakcje dla dzieci, świąteczny poczęstunek, przygotowany przez przedszkole oraz wychowanków z Internatu ZS nr 1 pod opieką pani T. Dąbrowskiej, a także możliwość obejrzenia wszystkich kronik przedszkolnych.

Inwestycja o wartości blisko 7mln złotych obejmuje nowoczesne wyposażenie nowego budynku przedszkola i przyległego mu terenu, w tym: gabinet logopedy, salę korekcyjną, aulę widowiskową, dwa nowoczesne place zabaw przeznaczone dla różnych grup wiekowych, sale dzienne o powierzchni 60m2.Prace budowlane trwały 14 miesięcy (od X 2011 do XII 2012). Zajęcia w nowej siedzibie "Bajkowego świata" rozpoczną się na początku stycznia 2013.
Więcej w przyszłym numerze "Dnia Szamotulskiego".

Z regionu

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

poinformowana (gość)

Niech pani dyrektor "bajkowego" przedszkola wypowie się lepiej na temat nepotyzmu przy rekrutacji nowych pracowników. Mam wrażenie , że przedszkole co prawda publiczne ale jednak "prywatny folwark". Piszę z własnego doświadczenia.