Wypadek na trasie Wronki - Sieraków. Dziś około godziny 9.00 na drodze 182, na odcinku między Kłodziskiem, a Ćmachowem doszło do wypadku. Ciężko rannego kierowcę z wraku wydobyli strażacy. Z obrażeniami głowy i nóg trafił do szpitala w Szamotułach.

Jadący od strony Kłodziska stracił na łuku drogi panowanie nad samochodem, wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca został zakleszczony w samochodzie. Na miejsce wysłano strażaków, pogotowie ratunkowe i policję. Przez około 30 min. strażacy próbowali dostać się do poszkodowanego. Przy użyciu sprzętu hydraulicznego udało się wydobyć kierowcę z rozbitego nissana primiery.

Ranny mieszkaniec Kłodziska z obrażeniami twarzy i nóg został przetransportowany do szpitala w Szamotułach.

Na razie trudno mówić o przyczynach zdarzenia. Tę kwestię wyjaśnią policjanci z Wronek. W miejscu, w którym doszło do wypadku było ślisko.

Droga została odblokowana około godzinny 11.00.

Na miejscu pracowali strażacy z Wronek, Szamotuł, Sierakowa i Międzychodu, pogotowie ratunkowe i policja.

Wypadek na trasie Wronki - Sieraków - film z miejsca zdarzenia.

Komentarze (24)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

łaaa (gość) (wiesniak)

Ty pierdo......ny pajacu wiesz co życzę zbyś się rozpierdol....ł przy 30 km/h i zobaczymy czy też będziesz mówił o ostrożności ??? . Kretyn zasrany .........

booo (gość) (Tomek)

zostaw te komentaże dla siebie , żebyś sie rozjebał przy tej twojej 70 na innym drzewie . wiesz co cie spotka ???? kretyn ...

Wrończanka (gość)

Przykre- Kierowca tego wypadku poszedł w stronę światła.
Nie pokonał licznych obrażeń.
Od 28.12 2013 nie ma Go wśród nas.
++++++. Do zobaczenia w innym świecie. +++++++

Tomek (gość)

Tak, tak na pewno nie jechał szybko tylko małe 120km/h. To świeży odcinek asfaltu położony w tym roku więc hulaj dusza. Jadę tamtędy przynajmniej raz dziennie i zwalniam do 70 km nawet przy suchej nawierzchni bo wydaje mi się, że mi auto wynosi na zewnątrz łuku. Zakręt jest źle wyprofilowany a stojące drzewa tylko czekają, który śmiałek zmierzy się z ich twardością i wytrzymałością. Ryzyko jest duże bo kilka metrów przed łukiem jest wjazd na pole a na jezdni leży mnóstwo ziemi wywiezionej z pola. Podobnie jest kilka kilometrów w stronę Sierakowa . Las, łuk niezbyt ostry a za łukiem droga pochylona mocno, za mocno na zewnątrz, na rów. Nie ma roku by tam nie wyleciało z drogi kilku "wytrawnych" kierowców. Tu zgłaszam apel do zarządcy drogi by zwrócił uwagę również na prawidłowość w wyprofilowaniu drogi przy odbiorze wykonanych prac naprawczych nawierzchni. Kierowcy życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Szerokości.

pmi (gość)

ten wiesniak co pisze ze cwok z tego kierowcy to ciekawe jak sam jezdzi a ocenia ilnych burak

one moment (gość)

nie wiem jak to jest, ale jak było euro to byli sami spece od piłki nożnej, jak skoki to spece od skoków, programy kulinarne to spece od gotowania, a przy artykułach o wypadkach spece od badania przyczyn wypadków, od ustalania przyczyn i przebiegu wypadków są odpowiednie służby, wiec dajcie co nie którzy spokój ze swoimi zbędnymi komentarzami, a poszkodowanemu szybkiego powrotu do zdrowia

wronczanka (gość) (wiesniak)

W tym miejscu jest niebezpiecznie od lat ale nikt tego nie widzi ????????????? a najłatwiej kogoś obrażać i wyzywać od wieśniaków, znam poszkodowanego osobiście i wiem ,że jest odpowiedzialnym facetem

seba (gość)

Wczoraj rano wypadek koło Orlenu we Wronkach, wieczorem potrącenie na Mickiewicza, dziś wypadek pod Kłodziskiem, co przyniesie jutro?
Może warto trochę wolniej, lato się skończyło.