Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Noworoczny

  Hala Sportowa OSiR
  Tarnowo Podgórne, ul. Nowa/15

  17:00 Sobota, 10 stycznia

  • Wstęp wolny

  Już od jedenastu lat mieszkańcy gminy Tarnowo Podgórne mają okazję witać nowy rok uroczystym koncertem. Podobnie jak w ubiegłym roku zagra dla nas Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Tarnowo Podgórne pod batutą Pawła Joksa. U jej boku zatańczy Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca „Modraki” przygotowany przez Agnieszkę Dolatę.

  „Modraki” wystąpią w pierwszej części koncertu zatytułowanej „Od Tatr do Bałtyku”. W drugiej, której tytuł brzmi „Kocham Cię, życie” wraz z orkiestrą zaśpiewają solistki – znana z występów w telewizji i u boku gwiazd estrady Julia Nowicka i 8-letnia Hanna Sztachańska. To nie koniec niespodzianek, które przygotowano dla widzów Koncertu Noworocznego.

  Warto w uroczysty sposób, przy dźwiękach przebojów muzyki klasycznej i rozrywkowej spędzić sobotnie popołudnie. Zapraszamy

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jak dobrą masz pamięć? Co wydarzyło się w roku 2018? QUIZ