W związku z tym wystąpią utrudnienia i wprowadzone zostaną zmiany w przebiegu linii zgodnie z poniższą informacją:
1. Linia 401 trasa bez zmian – mogą wystąpić opóźnienia z uwagi na funkcjonowanie śluzy w ciągu ul. Cieszkowskiego,
2. Linia 405 odjazd ze Śródki w godz. 8:50, 9:25, 10:00 i 10:35 - dojazd do przystanku Rondo Raczyńskiego i odjazd do Poznania w godzinach: 9:28, 10:03 i 10:43 oraz odjazd ze Śródki w godz. 11:15, 11:50, 12:25 i 13:00 – dojazd do Węzła PKP w Swarzędzu i odjazd do Poznania w godz. 11:13, 11:48, 12:23, 12:58 i 13:33,
3. Linia 412 odjazd ze Śródki w godz. 8:25, 9:30 i 10:48 - dojazd do tymczasowej "pętli" przy sklepie LIDL i odjazd do Poznania w godzinach jak z Rynku czyli o godz. 10:10 i 12:42,
4. Linia 484 wyjazd z Garbów o godz. 10:17, 11:33 i 12:48 - dojazd do tymczasowej "pętli" przy sklepie LIDL i odjazd z tego miejsca w godzinach 9:55, 11:11 i 12:26, przy czym kurs o godz. 9:55 z tymczasowej "pętli" przy sklepie LIDL i 10:17 z Garbów przebiegać będzie zmienioną trasą przez ul. Kirkora oraz DK 92,
5. Linia 486 kursy z Węzła PKP o godz. 9:03, 11:06, 11:54 i z Siekierek Wlk. o godz. 9:28, 11:31 i 12:20 zostaną zawieszone,
6. Linia 492 wyjazd z Uzarzewa o godz. 9:17 oraz linia 493 wyjazd z Karłowic o godz. 10:06, 10:32 oraz 12:11 - dojazd do tymczasowej "pętli" przy sklepie LIDL i odjazd w godz. jak z Rynku - linia 492 o godz. 11:26 i 13:03 oraz linia 493 o godz. 9:38 i 10:00,
7. Linia 491 wjazd z Rynku planowo o godz. 9:42, 10:39 i 13:23 nastąpią z tymczasowej "pętli" przy sklepie LIDL i odjazdy z Gortatowa o godz. 9:48 i 10:46 do tymczasowej "pętli" przy sklepie LIDL,
8. Linia 494 - kursy z Kobylnicy o 09:01, 10:09 i 10:40 do Garbów pojadą zmienioną trasą: z ul. Polnej w ul. Poznańską, Kirkora i Graniczną w Swarzędzu, Kurs z Garbów o godz. 09:08 pojedzie do Kobylnicy zmienioną trasą – ul. Graniczną, Kirkora i Poznańską do ul. Polnej podobnie jak kurs z Garbów o 09:34 do Węzła PKP w Swarzędzu (dojazd ul. Tabaki), Kurs o 10:25 z Węzła PKP do Kobylnicy pojedzie ul. Tabaki i dalej Poznańską do Polnej; kolejne kursy do momentu przywrócenia stałej organizacji ruchu na swarzędzkim Rynku będą dojeżdżać do ronda przy Węźle PKP od stronu wiaduktu przy ul. Polnej omijając Rynek w każdym z kierunków.
9. Linia 498 wyjazd o godz. 11:07 i 11:55 z tymczasowej "pętli" przy sklepie LIDL i odjazdy z Kruszewni o godz. 9:08, 11:25 i 12:11 do tymczasowej "pętli" przy sklepie LIDL.
Godzina powrotu normalnego rozkładu jazdy jak dla dni świątecznych uzależniona jest od godziny przywrócenia stałej organizacji ruchu na całej trasie biegu.
Czytaj:
Polub nas na Facebooku
Bydgoska policja pokazała filmy z wypadków z tramwajami i autobusami
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?