Błękitni Wronki przegrywają z Sokołem Duszniki [GALERIA]

[email protected]
Błękitni Wronki vs Sokół Duszniki
Błękitni Wronki vs Sokół Duszniki Radosław Grajewski
W meczu drugiej kolejki klasy okręgowej Błękitni Wronki podejmowali w Popowie zespół Sokoła Duszniki. Niespodziewanie, to goście wywieźli z boiska rywali trzy punkty, mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Sokoła.

Trener Karol Brodowski, w porównaniu z meczem sprzed tygodnia, nie dokonał w drużynie żadnych zmian. Od pierwszego gwizdka kibice byli świadkami wymiany ciosów. Swoje okazje stworzyli Błękitni Wronki, ale bramką pachniało z drugiej strony. Jednak to gospodarze stworzyli sobie lepsze sytuacje bramkowe, jednak brakowało celności. Od pierwszego gwizdka arbitra, mecz był dobrym widowiskiem, toczonym w wysokim tempie. Akcje przynosiły się z jednej bramki pod drugą. Pierwsza połowa nie przyniosła bramek.

Emocje zaczęły się w drugich 45 minutach. Po pięciu minutach od wznowienia gry, wynik otworzyli goście. Bartosz Korpik wykorzystał błąd Patryka Baka, który popełnił błąd przy wybiciu piłki. Spotkanie nabrało rumieńców, Błękitni Wronki zaczęli coraz mocniej napierać. Jednak, to piłkarze z Dusznik, zaatakowali ponownie, tym razem bramkarza Błękitnych uratowała poprzeczka. Zawodnicy MKS-u tak jak w pierwszej połowie, zdołali stworzyć sobie kilka okazji, które powinny skończyć się bramkę. Jednak tak jak w pierwszej odsłonie, brakowało skuteczności lub na drodze stanął bramkarz rywali. Przełamanie nastąpiło w 73 minucie. Wprowadzony zaraz po przerwie Łukasz Najdek, świetnym prostopadłym podaniem obsłużył Krystiana Nowickiego, a ten strzałem po ziemi zdołał odczarować bramkę Sokoła. Można było spodziewać się, że Błękitni Wronki pójdą za ciosem i ta bramka doda im skrzydeł. Jednak tak się nie stało. Za to w doliczonym czasie gry skutecznie ukąsili goście. Na koniec meczu, w 94 minucie spotkania, bramka Piotra Głuchego dała trzy punkty Sokołowi Duszniki.

Wkrótce Błękitni Wronki ponownie zagrają przed własną publicznością. Tym razem, rywalami podopiecznych trenera Karola Brodowskiego będzie drużyna Patrii Buk. Początek spotkania w niedzielę, 1 września o godzinie 15:00 w Popowie. Zapraszamy!

Błękitni Wronki: P. Bak - F.Myszkowski, G.Raszewski (k)(60" F. Laskowski), A. Śniegowski(75" J.Wyrowski), S.Purczyński - T.Majer(46" Ł.Najdek) - K. Nowicki, D.Nowacki, B.Mazański - J.Tomkowiak(60" D.Kubiak), A.Janaszek