Budujesz, remontujesz…. , z usług, których fachowców skorzystasz?

Prezentacja Buduj, remontuj, urządzaj
Specjaliści dzielą się swoją wiedzą, podpowiadając co możemy zastosować przy naszych inwestycjach. Warto skorzystać z ich rad, by nie tylko nie popełniać błędów, ale od razu sięgnąć po nowe rozwiązania, nowe materiały, narzędzia, które są dostępne praktycznie od ręki w specjalistycznych firmach z naszego rejonu. Skorzystajcie zatem z wizytówek profesjonalistów na naszych łamach, a z ich pomocą budujcie, remontujcie i upiększajcie!

Beton, kruszywa, szereg usług – Betoniarnia Nowak zaprasza do współpracy!

Betoniarnia Nowak - po wielkopolsku solidna, jak beton trwała i mocna – taką też współpracę z klientami podejmuje, z siedzibą w Pierwoszewie koło Wronek i dodatkowymi oddziałami w Ceradzu Dolnym (g. Duszniki) i Piotrowie (gm. Obrzycko). Ta powstała w 2006 roku firma zapewnia beton towarowy, kruszywa z własnej żwirowni, bloki betonowe, a także szereg usług takich jak wykopy, kompleksowe rozbiórki, wyburzenia i kruszenie gruzu budowlanego.

Mieszanki betonowe z węzłów w Pierwoszewie, Piotrowie i Ceradzu Dolnym odbierane są przez wiele firm z branży budowlanej i przemysłu drogowego. Cieszą się one popularnością, ponieważ są produkowane z najwyższej jakości składników, posiadających odpowiednie atesty i certyfikaty.

Betoniarnia Nowak ma w ofercie betony towarowe (od B 7,5 do B 60), chude, posadzkowe, hydrotechniczne i wodoszczelne, drogowe, mostowe, betony wysokiej wytrzymałości BWW, betony samozagęszczalne SCC, pianobetony, podsypki i zaprawy. Zapraszamy!

Betoniarnia Nowak
Pierwoszewo 10
64-510 Wronki
tel. 694 966 809
WWW: https://www.beton-nowak.pl/
FB: https://www.facebook.com/BETONNOWAK


INWESTOR – właściwy partner dla inwestorów

Inżynier Zbigniew Wleklak, który w 2000 roku założył we Wronkach firmę Inwestor, nie mógł wymyślić lepszej nazwy: postawił na kompleksową obsługę inwestorów, i do dziś jego firma jest z tego powodu chętnie wybierana przez osoby, które inwestują w dom.

Firma INWESTOR oferuje zatem swoim klientom szeroką gamę materiałów budowlanych i instalacyjnych, do tego gotowe projekty domów jedno – i dwurodzinnych, zapewnia profesjonalne kierownictwo budowy i nadzory budowlane. Inwestor pomaga także zbudować odpowiednie otoczenie inwestycji: zapewnia kostkę brukową różnych wzorów i barw od POZ-BRUKU, LIBETU po BRUK-BET, świetne płyty tarasowe i systemy dociepleń - takich firm jak KRÓLCZYK, ROCKWOOL, URSA, ISOVER, czy CLIMOWOOL. Co ważne Inwestor pomaga każdemu klientowi – i sprzedaje materiały budowlane zarówno klientom hurtowym, jak i detalicznym.

Firma INWESTOR postawiła na rozwój, dlatego w 2019 roku otworzyła oddział w Gaju Małym koło Szamotuł.

Oprócz materiałów budowlanych znajdą tam Państwo największy w regionie wybór kostki brukowej oraz betonowych systemów ogrodzeniowych.

Mieszalnik tynków i farb firmy HUFGARD OPTOLITH zapewni Państwu duży wybór kolorów dostępnych w 24h.

INWESTOR Wronki INWESTOR

ul. Nowowiejska 50 Gaj Mały 113

64-510 Wronki 64-520 Obrzycko

tel. 500 062 214 607 852 904

[email protected]

WWW: http://www.inwestor-wronki.pl/

FB: https://www.facebook.com/Inwestor-Wronki-365138073504232

FB: https://www.facebook.com/Inwestor-Szamotu%C5%82y-2006945342687197


HANYSZ - Fachowcy w obróbce metali

„Obróbka stali. Tadeusz Hanysz” jest specjalistyczną firmą o dużych możliwościach, oferującą usługi zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla osób fizycznych. Ma już blisko trzydziestoletnie doświadczenie w obróbce metali, metali kolorowych, stali kwasoodpornej, żeliwa oraz tworzyw sztucznych. Wytwarza części do wielu gałęzi przemysłu i na zamówienie współpracujących z nią firm produkcyjnych. Ponadto wroniecka firma świadczy usługi o szerokim zakresie obróbki skrawaniem ale także z zakresu budowy maszyn oraz konstrukcji spawanych. Są to prace z zakresu toczenia, frezowania, strugania, szlifowania wałków oraz płaszczyzn, dłutowania, ciecia – również w osłonie gazów, spawania TIG MIG MAG, a także drążenia metodą elektroinwazyjną.

W ostatnim czasie szczególną popularnością cieszą się pergole z ekstrudowanego aluminium, świetne rozwiązanie dla tarasów i ogrodów. Pergole te pozwalają aranżować zieleń ozdobną, dają cień, a dzięki wytrzymałej konstrukcji i wysokiej jakości, są odporne na niekorzystne warunki pogodowe.

Jeśli ktoś chce zatem znaleźć profesjonalną firmę, która podejmie się np. szlifowania narzędzi – przyrządów, czy noży, cięcia i gięcia blach, czy wykonania pergoli ogrodowej – nie musi już szukać - „Obróbka stali. Tadeusz Hanysz” na pewno spełni jego oczekiwania.

Ślusarstwo HANYSZ
ul. Rzecińska 29
64-510 Wronki
tel. 509 672 445

WWW: http://www.obrobka-stali.pl/
FB: https://www.facebook.com/%C5%9Alusarstwo-Hanysz-113301213787699/


EKO- ATUT - Profesjonalna firma posadzkarska gwarancja najwyższej jakości

Firma Eko-Atut od lat realizuje najbardziej wymagające zadania z zakresu wykonawstwa posadzek przemysłowych, maszynowych oraz żywicznych.

W firmie stawia się na wysoką jakość, dzięki profesjonalnemu podejściu do każdego zadania zyskali uznanie wielu firm budowlanych i deweloperów.

Eko-Atut świadczy usługi na loklanym rynku, dbając o każdy szczegół, związany ze sprawną realizacją zleceń swoich klientów.

Ofertę firmy uzupełniają usługi z zakresu: realizacja dróg betonowych, wykonawstwo prac żelbetowych i fundamentów oraz prace ziemne.

Eko-Atut Posadzki
ul, Stobnicka 28, Zielonagóra
64-520 Obrzycko
tel. 695 999 586

FB: https://www.facebook.com/Eko-Atut-Posadzki-113119163789100

Dodaj ogłoszenie