Gm. Szamotuły. Mistrzowie Polski z Pamiątkowa dają przykład młodzieży

Magda Prętka
Mat. Błażeja Andrzejewskiego
Kolejne świetne wieści dotarły do naszej redakcji z UKS Pamiątkowo. Trener, Błażej Andrzejewski i Barbara Hajcel - Więcławek wywalczyli złoto w Mistrzostwach Polski Masters!

UKS Pamiątkowo z kolejnymi sukcesami!

Najlepsi zawodnicy oraz zawodniczki z całego kraju rywalizowali w Wałczu w ramach Mistrzostw Polski Masters w kajakarstwie klasycznym. W zawodach, które odbyły się w pierwszy weekend września z powodzeniem wystartował również duet reprezentujący UKS Pamiątkowo.

Trener, Błażej Andrzejewski wraz z koleżanką klubową, Barbarą Hajcel - Więcławek wywalczyli złoty medal w kategorii K2 mikst na dystansie 1000 m! Hajcel - Więcławek okazała się najlepsza również w wyścigu K1 na 200 m, a wraz z koleżanką z Gorzowa Wlkp. sięgnęła po złoto w K2 na tym samym dystansie. Kropkę nad i postawił zaś szkoleniowiec z Pamiątkowa, który w K1 na 200 m finalnie zajął miejsce VII.

Zawodnicy i zawodniczki UKS Pamiątkowo zdobyli w 23 wyścigach aż 6 medali!

Gm. Szamotuły. UKS Pamiątkowo z garścią medali na regatach w...

Andrzejewski nie kryje nadziei, że jego osobiste sukcesy staną się dobrym przykładem dla dzieci i młodzieży, trenujących pod jego okiem. Warto dodać, że UKS Pamiątkowo cały czas prowadzi nabór. Szczegółowe informacje znajdują się na fan page'u klubu na Facebooku.