Kaźmierz. Świetny występ uczniów na Mistrzostwach Wielkopolski w Biegach Przełajowych [ZDJĘCIA]

Magda Prętka
Szkoła Podstawowa w Kaźmierzu
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Kaźmierzu odnotowali bardzo dobry występ na Mistrzostwach Województwa LZS w Biegach Przełajowych w Żerkowie.

Świetnie wieści napłynęły w weekend do naszej redakcji z Kaźmierza. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marii Dąbrowskiej bardzo dobrze zaprezentowali się na Mistrzostwach Województwa LZS w Biegach Przełajowych, które dokładnie tydzień temu odbyły się w Żerkowie. Kaźmierską szkołę łącznie reprezentowało 11 osób. W zależności od grupy wiekowej, dzieci i młodzież rywalizowały na dystansie 800, 1000 lub 1500 metrów. Komu poszło najlepiej?

Z brązowymi medalami do domów wrócili Lilianna Dolna oraz Łukasz Gorzelany. Na miejscu V rywalizację zakończył Cezary Konieczny, a miejsce VI wywalczyli Otylia Zagórska oraz Marcin Klapczyński. Hubert Garczyński natomiast ostatecznie zajął miejsce IX, a Kamerona Kredens uplasowała się na miejscu X. Pozostali zawodnicy, choć zajęli dalsze lokaty, również punktowali dla powiatu. W gronie tym znaleźli się: Bartosz Nadobnik (XI miejsce), Hanna Kaźmierczak (XIII miejsce), a także Zofia Nowak i Kamil Fudala. Wszystkim serdecznie gratulujemy!