Kobieta jesienną porą - optymistycznie szykujemy się na zmianę pogody

Materiał informacyjny Kobieta Jesienną porą
Udostępnij:
Zima coraz bliżej, ale nie poddajemy się chłodom: słońce jeszcze przecież pojawia się zza chmur, a na deszczową pogodę też specjalnie nie można narzekać. Dlatego optymistycznie szykujemy się na bardziej drastyczną zmianę pogody: przygotowujemy suplementy diety, poznajemy informacje o zdrowych dla organizmu i najlepiej sprzyjającym nam w tym okresie warzywom i owocom, do tego planujemy zakupy odzieżowe – oczywiście tam, gdzie jest modnie, ciepło i gdzie po prostu lubimy przychodzić na zakupy. Warto też zadbać o dobre samopoczucie i pasje, dlatego polecamy zajęcia i kursy, które zawsze przypadają paniom do gustu. Kto wie, może któreś z nich wskażą dobry sposób rozwijania zainteresowań nie tylko na całą zimę, ale znacznie dłużej?

SemCo – Zdrowe Oleje tłoczone na zimno

Tu podaj tekst alternatywny

Semco to firma rodzinna, rdzennie związana z Szamotułami. To tutaj tłoczymy na zimno doskonałe oleje. Wśród nich niewątpliwymi gwiazdami są olej lniany i rydzowy, które od lat mają swoich wiernych odbiorców.

Firma Semco stale się rozwija i wsłuchuje w potrzeby swoich klientów. Z tej właśnie potrzeby powstał w 2012 nasz firmowy sklepik gdzie każdy w miłej atmosferze może zaopatrzyć się nie tylko w firmowe produkty.

Oferta Semco to obecnie także:

  • miody smakowe
  • zdrowa żywność typu: kasze, mąki
  • herbaty
  • soki
  • konfitury
  • certyfikowane produkty BIO i ze znakami unijnymi z zaprzyjaźnionych firm z całej Polski
  • kosmetyki naturalne
  • zestawy prezentowe

Jesień to czas rozpieszczania siebie, szczególnie gdy aura za oknem nie sprzyja. To teraz potrzebujemy zdrowych, sprawdzonych produktów, które będą wspierały naszą odporność.

Serdecznie zapraszamy na zakupy.

Semco Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Spacerowa 75,
Śmiłowo 64-500 Szamotuły
tel. +48 502 556 466

Strona internetowa: https://semco.pl/shop

Strona do facebook: https://www.facebook.com/semcopl

Instagram: https://www.instagram.com/semco_oleje

Pinterest: https://pl.pinterest.com/semco_oleje

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCSN3de8Rxy5EEQSvce-QXCQ/featured

Studio modelowania sylwetki Estetic Monika Jeziorna

Tu podaj tekst alternatywny

Studio modelowania sylwetki Estetic Monika Jeziorna, zapraszające do solarium, siłowni i na zabiegi kosmetyczne na ul. Szamotulską 15 w Otorowie, może od niedawna pochwalić się certyfikatem Firma Godna Zaufania. Jednak do klientek Estetic bardziej przemawiają konkretne efekty nieinwazyjnego spalania tłuszczu metodą EMS Bodysculptor, oczyszczania skóry, czy niezła opalenizna, niczym z wakacji w Egipcie. Metoda EMS nie na darmo cieszy się efektami redukcji podskórnej tkanki tłuszczowej o prawie 30% w krótkim czasie, jak żadna inna metoda nieinwazyjna, a do tego wyszczupla talię oraz wzmacnia mięśnie brzucha i pośladków. Skutek dziesięciu sesji EMS można porównać do kilkunastu tygodni treningu oporowego na siłowni!

Studio zaprasza także do sauny karbonowej, poleca laserowe usuwanie przebarwień, tatuażu i makijażu permanentnego, rollmasaże, depilację laserową, czy wizytę na siłowni i w solarium Lamoy. W ofercie znajdziemy także oczyszczanie wodorowe i infuzje tlenową.

Jest w czym wybierać, zatem najlepiej – po prostu umówić się na wizytę w Otorowie!

ESTETIC Monika Jeziorna
Szamotulska 15
64-551 Otorowo
tel. 576 704 807

Link do fanpage: https://www.facebook.com/esteticotorowo

Link do Instagrama: @estetic_studio_otorowo

36 Minut Szamotuły – Szybki i skuteczny trening!Tu podaj tekst alternatywny

Czujesz, że Twoja kondycja jest słaba? Boli Ciebie kręgosłup? U nas poprawisz samopoczucie, kondycję i sylwetkę ćwicząc 2 razy w tygodniu po 36 minut.

Ćwiczymy na specjalistycznych urządzeniach Milon posiadających atest medyczny. Są bardzo proste w obsłudze i zaprojektowane tak, by chronić ćwiczących przed przeciążeniami, ograniczając w ten sposób ryzyko kontuzji.

Podczas pierwszego treningu przeprowadzimy wywiad medyczny, zrobimy analizę składu ciała i omówimy jej wynik. Na podstawie uzyskanych w wywiadzie i badaniu informacji ćwiczący otrzymuje indywidualny plan treningowy zapisany na karcie magnetycznej. Po 20 treningach odbywa się kolejna konsultacja, która jest podsumowaniem poprzedniego okresu i planowaniem następnego. Dodatkowo dzięki aplikacji Milon Me na bieżąco można śledzić swoje postępy treningowe.

W ramach kompleksowej opieki oferujemy również rozciąganie pod okiem fizjoterapeuty oraz warsztaty żywieniowe.

36 Minut Szamotuły
Ul. Sportowa 37,
64-500 Szamotuły
Tel. : 519 897 450


Link do fanpage: https://www.facebook.com/36minutszamotuly/

Kosmetyka Profesjonalna Grażyna Zys

Tu podaj tekst alternatywny

Przygodę z kosmetyką pani Grażyna zaczęła 6 lat temu i odkryła, że praca, którą wykonuje jest Jej pasją. W lipcu 2018roku otworzyła salon, który znajduje się w Szamotułach przy ul. Kopernika 4.

5 - osobowy zespół tworzy zgraną ekipę, która z największą starannością dba o klienta. W salonie można wykonać stylizację paznokci metodą żelową i hybrydową z własnoręcznie malowanymi zdobieniami. W ofercie znajduje się również henna brwi i rzęs, laminacja rzęs, pedicure oraz masaż kobido. Od stycznia 2020r pani Grażyna jest instruktorem NC Company i organizuje szkolenia zarówno dla osób początkujących, jak i profesjonalnych stylistek paznokci. Pod Jej okiem można nauczyć się przedłużać paznokcie od podstaw, wykonywać manicure hybrydowy, malować zdobienia, pracować frezarką oraz poprawiać swoją technikę pracy.

Kosmetyka Profesjonalna Grażyna Zys
ul. Kopernika 4
64-500 Szamotuł
tel. 782 399 813


Link do fanpage:
https://www.facebook.com/Kosmetyka-Profesjonalna-Gra%C5%BCyna-Zys-548146051954911

Link do Instagrama:
https://www.instagram.com/grazyna_zys_nc_instruktor/

Login • Instagram

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.Tu podaj tekst alternatywny
Dodaj ogłoszenie