Lech Poznań przegrywa z Hapoelem Tel Awiw we Wronkach [GALERIA]

[email protected]
Spotkanie Lecha Poznań z Hapoelem Tel-Awiw było otwarte dla publiczności
Spotkanie Lecha Poznań z Hapoelem Tel-Awiw było otwarte dla publiczności Paulina Śliwa
W sobotnie popołudnie na stadionie przy ul. Leśnej we Wronkach odbył się sparing Lecha Poznań z izraelskim Hapoelem Tel-Awiw. Zakończył się on przegraną Lecha 0:1.

Spotkanie miało bardzo spokojny przebieg. W trakcie całego meczu atakowali przede wszystkim piłkarze z Izraela. Zawodnicy Lecha Poznań przeprowadzili jednak dość ładną akcję w 22 minucie - Formella z lewej strony płasko zacentrował do Teodorczyka, ten wyłożył piłkę Hamalainenowi, a Fin w świetnej okazji przeniósł futbolówkę nad poprzeczką. Do przerwy nie padły jednak gole.

Jedyną bramkę w tym meczu strzelił Shechter w 58 minucie. Strata nie zmobilizowała Lechitów, którzy nie odpowiedzieli już Izraelczykom w drugiej połowie.