Obra Zbąszyń przegrała 3:0 (0:0) z Sokołem Pniewy

Roman Rzepa
Obra Zbąszyń rozpoczęła ligowe mecze na nowym stadionie. Niestety pierwszy mecz zakończył się porażką z liderem

Lider grupy zachodniej poznańskie klasy okręgowej Sokół Pniewy pokonał na wyjeździe Obrę Zbąszyń 3:0. Gospodarze po raz pierwszy rozegrali swój mecz na nowym stadionie. Blisko setka kibiców przyszła zobaczyć jak ich piłkarze spiszą się na nowe sztucznej murawie. W pierwszej połowie miejscowi wysoko ustawili poprzeczkę wyżej notowanym w tabeli rywalom.

Były nawet okazję do objęcia prowadzenia przez gospodarzy. Bliski zdobycia bramki był Robert Turkowiak. Dobry mecz zagrał Piotr Guła, który wiele kłopotu sprawił pniewskim obrońcom. Niestety dla miejscowych w drugiej połowie Sokół zagrał składniej, z kolei piłkarzom Obry zabrakło sił. Mecz mógł się podobać kibicom.

Więcej we wtorek 27 marca, w tygodniku Dzień Wolsztyński

Płomień Przyprostynia przegrał we Wronkach. Jeden z piłkarzy trafił do szpitala, Warta Międzychód na piątkę - zobacz relacje z meczu