Kadra zespołu:
Bramkarze:
Dominik Kubrak
Łukasz Koszmider
Rafał Rogowski
Patryk Konopka
Defensywni:
Łukasz Żebrowski
Mariusz Lewandowski
Dawid Wiśniewski
Sergiy Kostyuchenko
Mykola Radko
Ofensywni:
Maxim Shvedkyy
Andrzej Sydor
Łukasz Tubacki
Łukasz Piasecki
Volodymyr Nudyk
Radosław Marcyniuk
Tabela:
Drużyna | Mecze | Punkty | Zwycięstwa | Rremisy | Porażki | Bramki | |
1. | Akademia Futsal Pniewy | 13 | 30 | 10 | 0 | 3 | 58 / 26 |
2. | Rekord Bielsko-Biała | 13 | 27 | 8 | 3 | 2 | 57 / 40 |
3. | Hurtap Łęczyca | 13 | 26 | 8 | 2 | 3 | 56 / 32 |
4. | Pogoń '04 Szczecin | 14 | 24 | 6 | 6 | 2 | 44 / 35 |
5. | Nova Katowice | 11 | 23 | 7 | 2 | 2 | 46 / 26 |
6. | Clearex Chorzów | 12 | 21 | 6 | 3 | 3 | 29 / 23 |
7. | Grembach Zgierz | 12 | 19 | 6 | 1 | 5 | 42 / 51 |
8. | Kupczyk Kraków | 13 | 16 | 5 | 1 | 7 | 39 / 48 |
9. | Gwiazda Ruda Śl. | 13 | 9 | 3 | 0 | 10 | 29 / 52 |
10. | GKS Jachym Tychy | 12 | 8 | 2 | 2 | 8 | 29 / 41 |
11. | Marwit Zławieś Wielka | 13 | 8 | 2 | 2 | 9 | 27 / 51 |
12. | TPH Polkowice | 13 | 6 | 2 | 0 | 11 | 31 / 62 |
Terminarz:
1 kolejka
Clearex Chorzów - Nova Katowice 1:0
Rekord Bielsko-Biała - TPH Polkowice 7:4
Grembach Zgierz - GKS Jachym Tychy 4:4
Kupczyk Kraków - Gwiazda Ruda Śl. 3:1
Marwit Zławieś Wielka - Akademia Futsal Pniewy 0:6
Pogoń '04 Szczecin - Hurtap Łęczyca 1:7
2 kolejka
25-09 Pogoń '04 Szczecin - Clearex Chorzów 3:3
25-09 Akademia Futsal Pniewy - Grembach Zgierz 8:2
25-09 Marwit Toruń - Nova Katowice 1:6
25-09 GKS Jachym Tychy - Kupczyk Kraków 5:3
25-09 Hurtap Łęczyca - TPH Polkowice 8:2
25-09 Gwiazda Ruda Śl. - Rekord Bielsko-Biała 0:3
3 kolejka
Marwit Toruń - Pogon '04 Szczecin 1:2
Rekord Bielsko-Biała - GKS Jachym Tychy 5:5
Clearex Chorzów - Hurtap Łęczyca 0:0
TPH Polkowice - Gwiazda Ruda Śląska 3:4
Kupczyk Kraków - Akademia Futsal Club 6:5
AZS WSEZ Grembach Zgierz - FC Nova Katowice 2:7
4 kolejka
Akademia Futsal Club - Rekord Bielsko-Biała 5:6
GKS Jachym Tychy - TPH Polkowice 2:3
Pogon '04 Szczecin - AZS WSEZ Grembach Zgierz 4:5
FC Nova Katowice - Kupczyk Kraków 2:2
Clearex Chorzów - Marwit Toruń 6:2
Hurtap Łęczyca - Gwiazda Ruda Śląska 8:2
5 kolejka
Marwit Toruń - Hurtap Łęczyca (5 - 10)
AZS WSEZ Grembach Zgierz - Clearex Chorzów (4 - 3)
TPH Polkowice - Akademia Futsal Club (1 - 5)
Gwiazda Ruda Śląska - GKS Jachym Tychy (3 - 0)
Rekord Bielsko-Biała - FC Nova Katowice
Kupczyk Kraków - Pogon '04 Szczecin (2 - 5)
6 kolejka
Clearex Chorzów - Kupczyk Kraków (3 - 2)
Hurtap Łęczyca - GKS Jachym Tychy (4 - 2)
Pogon '04 Szczecin - Rekord Bielsko-Biała (2 - 2)
FC Nova Katowice - TPH Polkowice (7 - 1)
Akademia Futsal Club - Gwiazda Ruda Śląska (6 - 1)
Marwit Toruń - AZS WSEZ Grembach Zgierz (1 - 2)
7 kolejka
GKS Jachym Tychy 1-2 (1-1) Akademia Futsal Club Pniewy
Gwiazda Ruda Śląska 3-4 (2-3) FC Nova Katowice
AZS WSEZ Grembach Zgierz 2-4 (1-0) Hurtap Łęczyca
Kupczyk Darkomp Kraków 3-4 (1-1) KS Marwit Toruń
Rekord Bielsko-Biała 2-5 (1-0) Clearex Chorzów
TPH Polkowice 3-7 (0-3) Pogoń 04 Szczecin
8 kolejka
FC Nova Katowice - GKS Jachym Tychy (6 - 5)
Pogon '04 Szczecin - Gwiazda Ruda Śląska (6 - 3)
AZS WSEZ Grembach Zgierz - Kupczyk Kraków (8 - 3)
Marwit Toruń - Rekord Bielsko-Biała (1 - 1)
Clearex Chorzów - TPH Polkowice (0 - 1)
Hurtap Łęczyca - Akademia Futsal Club (0 - 2)
9 kolejka
TPH Polkowice - Marwit Toruń (4 - 5)
Gwiazda Ruda Śląska - Clearex Chorzów (przełożony na 23 grudnia)
Rekord Bielsko-Biała - AZS WSEZ Grembach Zgierz (6 - 3)
Akademia Futsal Club - FC Nova Katowice (4 - 2)
Kupczyk Kraków - Hurtap Łęczyca (2 - 5)
GKS Jachym Tychy - **Pogon '04 Szczecin (2 - 5)**
10 kolejka
Pogon '04 Szczecin - Akademia Futsal Club (3 - 1)
Clearex Chorzów - GKS Jachym Tychy (1 - 0)
Kupczyk Kraków - Rekord Bielsko-Biała (2 - 5)
AZS WSEZ Grembach Zgierz - TPH Polkowice (3 - 1)
Marwit Toruń - Gwiazda Ruda Śląska
Hurtap Łęczyca - FC Nova Katowice (2 - 6)
11 kolejka
18-12 Gwiazda Ruda Śl. - Grembach Zgierz
18-12 Rekord Bielsko-Biała - Hurtap Łęczyca
18-12 GKS Jachym Tychy - Marwit Zławieś Wielka
18-12 Nova Katowice - Pogoń '04 Szczecin
18-12 Akademia Futsal Pniewy - Clearex Chorzów
18-12 TPH Polkowice - Kupczyk Kraków
12. kolejka
GKS Jachym Tychy - AZS WSEZ Grembach Zgierz (przełożony)
Hurtap Łęczyca - Pogon '04 Szczecin (0 - 0)
Gwiazda Ruda Śląska - Kupczyk Kraków (3 - 4)
TPH Polkowice - Rekord Bielsko-Biała (4 - 7)
FC Nova Katowice - Clearex Chorzów (przełożony)
Akademia Futsal Club - Marwit Toruń (4 - 2)
13. kolejka
FC Nova Katowice - Marwit Toruń (przełożony)
TPH Polkowice - Hurtap Łęczyca
Rekord Bielsko-Biała - Gwiazda Ruda Śląska (6 - 2)
Kupczyk Kraków - GKS Jachym Tychy (1 - 5)
AZS WSEZ Grembach Zgierz - Akademia Futsal Club (2 - 6)
Clearex Chorzów - Pogon '04 Szczecin (2 - 2)
14. kolejka
Hurtap Łęczyca - Clearex Chorzów (9 - 3)
Pogon '04 Szczecin - Marwit Toruń (2 - 2)
FC Nova Katowice - AZS WSEZ Grembach Zgierz (5 - 4)
Akademia Futsal Club - Kupczyk Kraków (8 - 1)
GKS Jachym Tychy - Rekord Bielsko-Biała (1 - 0)
Gwiazda Ruda Śląska - TPH Polkowice (2 - 4)
20240417_Dawid_Wygas_Wizualizacja_stadionu_Rakowa
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?