Rewelacyjny wynik Błękitnych Wronki w ligowej rywalizacji

Robert Poczekaj
Błękitni Wronki - Concordia Murowana Goślina 7:1 (3:0)

Cóż to było za spotkanie. Aż żal, że kibice nie mogli oglądać tych świetnych bramek. Festiwal strzelecki w wykonaniu Błękitnych rozpoczął się już w trzeciej minucie, gdy Kamil Bździel zaskoczył bramkarza Concordii Murowana Goślina. Błęlkitni nie zwalniali tempa. Chwilę później, w piętnastej minucie spotkania Adam Śniegowski podwyższa wynik na 2:0. Jeszcze przed przerwą gromią rywali kolejnymi trafieniami Brajan Burzyński (26 minuta) oraz ponownie Kamil Bździel (34 minuta). Po zmianie stron nieco rozespani Błękitni musieli się szybko obudzić po stracie gola. Obudziło to sportową złość. Na koncie strzelców z Wronek pojawiają się kolejne trafienia. Rafał Kurczyk (79’), potem Dawid Gumny (83’) i tuż przed końcowym gwizdkiem Stanisław Piotrowski decydują o tym, że końcowy wynik ustalony został na 7:1 dla Błękitnych.
Błękitni Wronki po tej kolejce plasują się na piątym miejscu. Przypomnijmy, wronczanie grają w tej samej grupie V ligi, co szamotulska Sparta i do zakończenia rundy jesiennej pozostały im trzy kolejki. W najbliższy weekend trudne spotkanie z liderem Huraganem Pobiedziska, na jego boisku

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani