Świetny start pniewskich ciężarowców na mistrzostwach

Wiktoria Poczekaj
Świetny start zanotowali pniewscy ciężarowcy.

W Nowym Tomyślu odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski, w których udział czterech zawodników z Pniewskiej Podsekcji Podnoszenia Ciężarów. Zawodnicy rywalizowali w swoich kategoriach wagowych. Mikołaj Stachowiak zdobył srebrny medal uzyskując w dwuboju 90 kg. Również srebrny medal zdobył Sergiusz Wójcik uzyskując 163 kg w dwuboju. Medal brązowy zdobył Jakub Zimny, który uzyskał 120 kg i zaliczył wszystkich 6 podejść na zawodach. Ostatnim zawodnikiem z Pniew był Kamil Jędrzejczak, który uzyskał 72 kg co plasowało go w dwuboju na 5 miejscu. Były to bardzo udane zawody podopiecznych Mateusza Miczyńskiego.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0