W nocy spłonął samochód osobowy. Kierowca został poparzony! [FOTO]

Jakub Czekała
Jakub Czekała
Udostępnij:
W nocy z czwartku na piątek już 15 października kilkanaście minut po godzinie 1 strażacy z Otorowa, Pniew, Szamotuł oraz Koźla zostali zaalarmowani do pożaru.

Na drodze Dęborzyce – Koninek podczas jazdy zapalił się samochód osobowy. Kierowca najprawdopodobniej sam próbował gasić pożar lub też ogień zaskoczył go podczas jazdy. Faktem jest, że na miejscu interweniował też Zespół Ratownictwa Medycznego.

- W nocy z 14 na 15 października br. policjanci z wronieckiej patrolówki interweniowali w związku ze zgłoszeniem, iż na drodze pomiędzy Koninkiem, a Dęborzycami doszło do pożaru samochodu. Na miejscu okazało się, iż samochodem kierował 38-letni mieszkaniec powiatu wągrowieckiego. Z ustaleń wynikało, że doszło do samozapłonu samochodu w trakcie jazdy. Pogotowie ratunkowe przewiozło 38-latka do szpitala celem wykonania stosownych badań – poinformowała aspirant Sandra Chuda z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach.

Dodajmy, że w momencie dojazdu na miejsce pierwszych zastępów strażaków, auto w całości objęte było ogniem. Ratownicy dogasili płonący wrak.

Mięsożerni mężczyźni bardziej szkodliwi

Wideo

Dodaj ogłoszenie