Zdarzało się, że dwoje kandydatów dostało tyle samo głosów, zdarzyło się też tak, że w radzie gminy zasiadać będą albo zwolennicy nowego wójta, albo zwolennicy byłego. Niektóre komitety wiele wygrały w tych wyborach, inne wręcz przeciwnie. Sprawdźcie, kto został radnym w waszej gminie.
Gmina Bogdaniec
- Małgorzata Buryn, KWW Krystyny Pławskiej - Bogdaniec 2002, 97 głosów
- Andrzej Biniewski, KWW Krystyny Pławskiej - Bogdaniec 2002, 80 głosów
- Jan Demczyszyn, KWW Krystyny Pławskiej - Bogdaniec 2002, 103 głosy
- Aleksandra Błaszczyk, KWW Przyszłość Współpraca Rozwój, 78 głosów
- Magdalena Turek, KWW Przyszłość Współpraca Rozwój, 117 głosów
- Tomasz Kwiatkowski, KWW Przyszłość Współpraca Rozwój, 189 głosów
- Bogusława Jastrzębska, KWW Przyszłość Współpraca Rozwój, 125 głosów
- Tomasz Kulczyński, KWW Przyszłość Współpraca Rozwój, 131 głosów
- Małgorzata Węgrzyn, KWW Józefa Malinowskiego, 64 głosy
- Agnieszka Pielecha, KWW Józefa Malinowskiego, 69 głosów
- Arkadiusz Grzegorczyk, KWW Józefa Malinowskiego, 63 głosy
- Karolina Tomczyszyn, KWW Krystyny Pławskiej - Bogdaniec 2002, 72 głosy
- Beata Wiśniewska, KWW Krystyny Pławskiej - Bogdaniec 2002, 109 głosów
- Renata Suchecka, KWW Krystyny Pławskiej - Bogdaniec 2002, 95 głosów
- Małgorzata Lipińska, KWW Krystyny Pławskiej - Bogdaniec 2002, 147 głosów
Gmina Deszczno
- Radosław Brylski, KWW Równy Rozwój Regionu, 189 głosów
- Jakub Łybek, KWW Nasza Gmina Deszczno, 136 głosów
- Edward Podgórny, KWW Nasza Gmina Deszczno, 124 głosy
- Bogusława Sarnowska, KWW Nasza Gmina Deszczno, 224 głosy
- Bogdan Aleksandrowicz, KWW Dobra Gmina Dobry Powiat, 133 głosy
- Beata Tyszer, KWW Nasza Gmina Deszczno, 144 głosy
- Bogusława Białczak - Kuca, KWW Nowa Droga Gorzów, 142 głosy
- Jolanta Bońkowska, KWW Nasza Gmina Deszczno, 182 głosy
- Janusz Bugajny, KWW Nasza Gmina Deszczno, 189 głosów
- Mateusz Kina, KWW Równy Rozwój Regionu, 60 głosów
- Barbara Chrobak, KWW Nasza Gmina Deszczno
- Krzysztof Janikowski, KWW Nasza Gmina Deszczno, 122 głosy
- Paulina Wosicka, KWW Równy Rozwój Regionu, 112 głosów
- Joanna Szumska, KWW Nasza Gmina Deszczno, 173 głosy
- Marcin Raniewicz, KWW Nowa Droga Gorzów, 40 głosów
Gmina Kłodawa
- Wiesław Witczak, KWW Razem dla Gminy Kłodawa, 194 głosy
- Stefan Mocek, Koalicyjny KW Koalicja Obywatelska, 147 głosów
- Damian Żołędziejewski, KWW Razem dla Gminy Kłodawa, 153 głosy
- Ireneusz Winnik, KWW Nasza Gmina Kłodawa, 104 głosy
- Daniel Popowski, KWW Razem dla Gminy Kłodawa, 183 głosy
- Ryszard Burzawa, KWW Razem dla Gminy Kłodawa, 111 głosów
- Karolina Gordziejewska, Koalicyjny KW Koalicja Obywatelska, 125 głosów
- Ewelina Juszczyk, KWW Razem dla Gminy Kłodawa, 93 głosy
- Robert Wasilewski, KWW Wojcieszyce 2024, 96 głosów
- Agata Jackowska, KWW Razem dla Gminy Kłodawa, 91 głosów
- Grażyna Kaźmierczak, KWW Dla Wspólnego Dobra, 104 głosy
- Bożena Adamczak, KWW Razem dla Gminy Kłodawa, 111 głosów
- Rafał Chodkiewicz, KWW Razem dla Gminy Kłodawa, 241 głosów
- Gerard Bieryło, KWW Razem dla Gminy Kłodawa, 140 głosów
- Janina Maciejewska, KWW Razem dla Gminy Kłodawa, 162 głosy
Gmina Lubiszyn
- Natalia Górska, KWW Artura Terleckiego Wygrajmy Razem, 156 głosów
- Waldemar Prętki, KWW Artura Terleckiego Wygrajmy Razem, 132 głosy
- Urszula Głos, KWW Dobra Gmina Dobry Powiat, 141 głosów
- Małgorzata Macioszek, KWW Dobra Gmina Dobry Powiat, 64 głosy
- Marek Kowalski, KWW Marka Kowalskiego, 49 głosów
- Tomasz Wereszczyński, KWW Dobra Gmina Dobry Powiat, 62 głosy
- Wojciech Krupieńczyk, KWW Artura Terleckiego Wygrajmy Razem, 91 głosów
- Paweł Wawrzaszek, KWW Artura Terleckiego Wygrajmy Razem, 68 głosów
- Oskar Kaczmarczyk, KWW Oskara Kaczmarczyka, 84 głosy
- Roman Gajda, KWW Dobra Gmina Dobry Powiat, 98 głosów
- Tomasz Repelewicz, KWW Dobra Gmina Dobry Powiat, 103 głosy
- Grażyna Skorupska, KWW Artura Terleckiego Wygrajmy Razem, 88 głosów
- Ryszard Herian, KWW Artura Terleckiego Wygrajmy Razem, 157 głosów
- Marek Siwkowski, KWW Artura Terleckiego Wygrajmy Razem, 107 głosów
- Józef Witkowski, KWW Artura Terleckiego Wygrajmy Razem, 119 głosów
Gmina Santok
- Joanna Markowska, KWW Józefa Ludniewskiego Wspólny Cel - Lepsza Gmina, 154 głosy
- Krystyna Rajczyk, KWW Pawła Pisarka Nasza Gmina Santok, 144 głosy
- Beata Zielińska, KWW Teraz Bermudy, 135 głosów
- Krzysztof Chrostek, KWW Józefa Ludniewskiego Wspólny Cel - Lepsza Gmina, 211 głosów
- Franciszek Forster, KWW Pawła Pisarka Nasza Gmina Santok, 96 głosów
- Sylwia Gabinecka, KWW Józefa Ludniewskiego Wspólny Cel - Lepsza Gmina, 236 głosów
- Tomasz Spirzak, KWW Józefa Ludniewskiego Wspólny Cel - Lepsza Gmina, 172 głosy
- Renata Szostak, KWW Pawła Pisarka Nasza Gmina Santok, 152 głosy
- Klaudia Mrozowska, KWW Józefa Ludniewskiego Wspólny Cel - Lepsza Gmina, 92 głosy
- Halina Garczyńska, KWW Józefa Ludniewskiego Wspólny Cel - Lepsza Gmina, 118 głosów
- Jarosław Gała, KWW Józefa Ludniewskiego Wspólny Cel - Lepsza Gmina, 107 głosów
- Patrycja Korejwo, KWW Józefa Ludniewskiego Wspólny Cel - Lepsza Gmina, 129 głosów
- Tomasz Skrobański, KWW Józefa Ludniewskiego Wspólny Cel - Lepsza Gmina, 125 głosów
- Karolina Piątek, KWW Józefa Ludniewskiego Wspólny Cel - Lepsza Gmina, 145 głosów
- Daria Skorupska, KWW Józefa Ludniewskiego Wspólny Cel - Lepsza Gmina, 72 głosy
Gmina Witnica
- Agnieszka Chudziak, KWW Agnieszki Chudziak, 239 głosów
- Marta Stańczak, Koalicyjny KW Trzecia Droga Polska 2050 - PSL, 195 głosów
- Beata Matowska, KWW Agnieszki Chudziak, 171 głosów
- Piotr Zakryszko, KWW Agnieszki Chudziak, 124 głosy
- Urszula Wośkowiak, KWW Agnieszki Chudziak, 165 głosów
- Agnieszka Buczyńska, KWW Agnieszki Chudziak, 152 głosy
- Marcin Mikisz, KWW Agnieszki Chudziak, 184 głosy
- Piotr Melinis, KWW Agnieszki Chudziak, 210 głosów
- Zofia Pocztarek, KWW Agnieszki Chudziak, 205 głosów
- Izabela Araszczuk, KWW Dariusza Edwarda Jaworskiego, 163 głosy
- Krzysztof Przybył, KWW Agnieszki Chudziak, 174 głosy
- Kamila Groblica, KWW Agnieszki Chudziak, 149 głosów
- Anna Czelin - Bujnacka, KWW Dariusza Edwarda Jaworskiego, 128 głosów
- Marek Mołdoch, Koalicyjny KW Trzecia Droga Polska 2050 - PSL, 124 głosy
- Anna Broniewicz, KWW Teraz Nasza Wieś, 127 głosów
Kostrzyn nad Odrą
- Marek Tatarewicz, KWW Andrzeja Kunta, 135 głosów
- Marek Zatylny, Koalicyjny KW Koalicja Obywatelska, 134 głosy
- Jeremi Filuś, KWW Andrzeja Kunta, 200 głosów
- Michał Kunt, KWW Andrzeja Kunta, 181 głosów
- Paweł Tyrała, KWW Kostrzyn Plus, 153 głosy
- Monika Sądej, KWW Andrzeja Kunta, 136 głosów
- Katarzyna Olejnik, KWW Andrzeja Kunta, 118 głosów
- Piotr Dziekan, KWW Andrzeja Kunta, 185 głosów
- Katarzyna Jaszcz, Koalicyjny KW Koalicja Obywatelska, 136 głosów
- Mariusz Staniszewski, KWW Andrzeja Kunta, 117 głosów
- Marta Niedzielska - Siadak, KWW Kostrzyn Plus, 154 głosy
- Małgorzata Wilman, KWW Kostrzyn Plus, 141 głosów
- Ryszard Andrys, KWW Andrzeja Kunta, 152 głosy
- Joanna Rozenblut, KWW Andrzeja Kunta, 163 głosy
- Rafał Żygielewicz, Koalicyjny KW Koalicja Obywatelska, 216 głosów
Przeczytaj też:
Strefa Biznesu: RPP zdecydowała ws. stóp procentowych? Kiedy obniżka?
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?