18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Wypadek motocyklisty na terenie nadleśnictwa Wronki

Ernest Szuflak
Bogusław Ratajczak
5 stycznia br. w godzinach przed popołudniowych na terenie Nadleśnictwa Wronki trasa Sieraków – Rzecin wydarzył się wypadek motocyklowy.

5 stycznia br. w godzinach przed popołudniowych na terenie Nadleśnictwa Wronki trasa Sieraków – Rzecin wydarzył się wypadek motocyklowy.

Trójka motocyklistów pomimo ustawowego zakazu poruszania się pojazdami silnikowymi po drogach leśnych nieudostępnionych dla ruchu publicznego wjechało do lasu. Jeden z nich, 23 letni kierowca, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo doznając obrażeń kończyny górnej oraz ogólnych potłuczeń. Na miejscu zdarzenia pojawiła się OSP w Chojnie oraz Straż Leśna. Po udzieleniu pierwszej pomocy został on przetransportowany do szpitala w Szamotułach. Sprawca wypadku oraz dwójka pozostałych motocyklistów zostali ukarani mandatami za złamanie zakazu poruszania się pojazdami silnikowymi po drogach leśnych wyłączonych z ruchu publicznego.

Pamiętajmy las jest dla nas wszystkich, ale to my jesteśmy w nim gośćmi i musimy przestrzegać pewnych zasad oraz zachować rozsądek.

Państwowa Inspekcja Pracy skontrolowała małe budowy.

Wideo

Dodaj ogłoszenie