Znakomity weekend zawodników UKS Szamotulanin

Wiktoria Poczekaj
Kadeci i młodziczki z UKS Szamotulanin na pewno mają powody do zadowolenia po startach w miniony weekend. Świetny debiut zanotowała również Wiktoria Muszczek

Chłopacy z szamotulskiego klubu w miniony weekend uczestniczyli w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski:
Zajęli tam drugie miejsce za KS WIFAMA ŁÓDŹ i awansowali do turnieju finałowego. Turniej odbędzie się w dniach 30.09-03.10.
Najlepszym zawodnikiem zespołu UKS na turnieju został Konrad Chybowski.

Młodziczki UKS Szamotulanin w bardzo odmłodzonym składzie zakończyły dwudniowy mocno obsadzony turniej w Zbąszynku. Dziewczyny, mimo iż było to ich pierwsze granie w takiej obsadzie zaprezentowały się bardzo dobrze i wygrały wszystkie swoje pojedynki. Zgarniają puchar za 1 miejsce oraz złote medale. Najlepszą zawodniczką drużyny została Martyna Piasecka. Najlepsza rozgrywająca turnieju: Kinga Jucha, MVP turnieju: Agata Zwierzynska

Wiktoria Muszczek w dniach 18 – 20 września 2020 r. wzięła udział Mistrzostwach Polski Niesłyszących w Siatkówce Kobiet. To był debiut Wiktorii w takich zawodach ale bardzo udany wraz z koleżankami z Łódzkiego Klubu Sportowego Głuchych wywalczyły brązowy medal. Rywalizacji zawodniczek przyglądał się selekcjoner reprezentacji Polski PZSN w siatkówce Pan Mateusz Chyl. Wiktoria obecnie jest najmłodszą niesłyszacą zawodniczką i zrobiła duże wrażenie na trenerze i będzie brana pod uwagę w przyszłych powołaniach do kadry PZSN.