Piłkarze Warty Poznań dzisiaj wieczorem rozegrają zaległe spotkanie z pierwszej kolejki z Łódzkim Klubem Sportowym. Mecz w Łodzi rozpocznie się o godzinie 19.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Piłkarze Warty Poznań dzisiaj wieczorem rozegrają zaległe spotkanie z pierwszej kolejki z Łódzkim Klubem Sportowym. Mecz w Łodzi rozpocznie się o godzinie 19.

Zieloni wyjadą na to spotkanie wczesnym popołudniem, a w ekipie trenera Bogusława Baniaka na pewno zabraknie Pawła Iwanickiego. To konsekwencja zachowania tego zawodnika podczas ostatniego pojedynku z Dolcanem. Iwanicki obejrzał bowiem czerwoną kartkę i być może będzie musiał pauzować w dwóch meczach, co z pewnością osłabi zespół.

Mimo braku Iwanickiego, jedenastka trenera Baniaka zamierza skutecznie powalczyć o komplet punktów. Szkoleniowiec Warty ma do dyspozycji dość szeroką kadrę, a Iwanickiego mogą z powodzeniem zastąpić choćby Marcin Wojciechowski czy Michał Bała. Wspólnie z Piotrem Reissem, Tomaszem Magdziarzem i Marcinem Klattem, obaj zawodnicy będą stanowili o, miejmy nadzieję, dużej sile ataku zielonych w tym meczu.

Warta początek obecnego sezonu w I lidze może uważać za udany (4 punkty). Zdecydowanie gorzej wiedzie się ekipie ŁKS (tylko 1 punkt). Zresztą w Łodzi do dzisiaj nie mogą się pogodzić z degradacją i ciągle myślą o ekstraklasie, co raczej jest już tylko mrzonką.

W zespole trenera Grzegorza Wesołowskiego jest co prawda kilku doświadczonych zawodników, ale też niektórzy nie popodpisywali kontraktów w I lidze. Atmosfera wokół tego najstarszego łódzkiego klubu nie jest najlepsza, co z pewnością nie wpływa też na lepszą dyspozycję drużyny.

Dlatego trzeba wykorzystać ten trudny moment w ekipie rywali i po prostu skutecznie poszukać trzech punktów, co mimo wszystko łatwe nie będzie. Zawodników trenera Baniaka w ogóle czeka niełatwy, łódzki tydzień, bo już w najbliższą niedzielę 23 sierpnia Warta po raz drugi pojedzie do tego miasta, aby zagrać z Widzewem w 4. kolejce I ligi.


Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!