Wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w gm. Swarzędz
Pojawiły się już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w gm. Swarzędz podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW:
- SZKUDLAREK Marian - KWW BURMISTRZA MARIANA SZKUDLARKA: 51,45% (10 758 głosów)
- KMIECIAK Wojciech - KKW KOALICJA OBYWATELSKA: 26,56% (5 553 głosów)
- KURPISZ Szymon - KWW SZYMONA KURPISZA - MY MIESZKAŃCY: 13,41% (2 803 głosów)
- LIS Marcin - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ: 8,58% (1 795 głosów)
Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4
Mamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4 podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW.
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- TALAGA Zbigniew: pozycja 1 : 1,57% (621 głosów)
- BASIŃSKA Małgorzata Katarzyna: pozycja 2 : 1,57% (621 głosów)
- ŁOŚKO Małgorzata Izabela: pozycja 3 : 1,57% (621 głosów)
- JENEK Ryszard Józef: pozycja 4 : 1,57% (621 głosów)
- WALCZAK Jacek: pozycja 5 : 1,57% (621 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- SŁOMIŃSKI Szymon: pozycja 1 : 4,69% (1 857 głosów)
- NOWOTARSKA Aneta Izabela: pozycja 2 : 4,69% (1 857 głosów)
- WRÓBEL Dawid Miłosz: pozycja 3 : 4,69% (1 857 głosów)
- ROGACKI Jakub: pozycja 4 : 4,69% (1 857 głosów)
- PETERS Elżbieta Beata: pozycja 5 : 4,69% (1 857 głosów)
- KOŹLICKA Katarzyna: pozycja 6 : 4,69% (1 857 głosów)
- KACZMAREK Michał: pozycja 7 : 4,69% (1 857 głosów)
- ROZMIAREK Wojciech: pozycja 8 : 4,69% (1 857 głosów)
KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD:
- TYLKOWSKI Maciej: pozycja 1 : 1,34% (532 głosów)
- STANISZEWSKI Zbigniew: pozycja 2 : 1,34% (532 głosów)
- JUNIKOWSKA Honorata: pozycja 3 : 1,34% (532 głosów)
- BOROWIAK Marek: pozycja 4 : 1,34% (532 głosów)
- GOLDA-WOJTKOWIAK Katarzyna Maria: pozycja 5 : 1,34% (532 głosów)
- WERWIŃSKA Marta: pozycja 6 : 1,34% (532 głosów)
- PAWLIK Natalia Danuta: pozycja 7 : 1,34% (532 głosów)
- ABRAMOWSKI Robert Czesław: pozycja 8 : 1,34% (532 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA MARIANA SZKUDLARKA:
- SZKUDLAREK Marian: pozycja 1 : 4,47% (1 769 głosów)
- MAJCHRZAK Tomasz: pozycja 2 : 4,47% (1 769 głosów)
- CHOLEWICKA Elżbieta Jolanta: pozycja 3 : 4,47% (1 769 głosów)
- GRACZYK Anna Małgorzata: pozycja 4 : 4,47% (1 769 głosów)
- NOWAK Izabela: pozycja 5 : 4,47% (1 769 głosów)
- JANKOWIAK Maciej: pozycja 6 : 4,47% (1 769 głosów)
- KAŹMIERCZAK Beata: pozycja 7 : 4,47% (1 769 głosów)
- STAWICKI Bartosz Adrian: pozycja 8 : 4,47% (1 769 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA KURPISZA - MY MIESZKAŃCY:
- LEWANDOWSKI Tomasz Łukasz: pozycja 1 : 1,17% (464 głosów)
- KRUPECKA Agnieszka: pozycja 2 : 1,17% (464 głosów)
- JANOWSKA Hanna: pozycja 3 : 1,17% (464 głosów)
- HUBERT Adam Bogdan: pozycja 4 : 1,17% (464 głosów)
- CWOJDZIŃSKA Izabela Maria: pozycja 5 : 1,17% (464 głosów)
- SIKORA Anna: pozycja 6 : 1,17% (464 głosów)
- PAWELCZAK Paweł Janusz: pozycja 7 : 1,17% (464 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- LIS Marcin: pozycja 1 : 1,89% (974 głosów)
- MISZKIEL Mirosława Aleksandra: pozycja 2 : 1,89% (974 głosów)
- KAMIŃSKI Marian Augustyn: pozycja 3 : 1,89% (974 głosów)
- OLEKSIAK Małgorzata Katarzyna: pozycja 4 : 1,89% (974 głosów)
- JARMUŁA Mirosław Henryk: pozycja 5 : 1,89% (974 głosów)
- BUTRYM Mirosława Kazimiera: pozycja 6 : 1,89% (974 głosów)
- CHORĄŻEWICZ Przemysław Michał: pozycja 7 : 1,89% (974 głosów)
- SZATKOWSKA Agata: pozycja 8 : 1,89% (974 głosów)
- MATELA Dariusz Robert: pozycja 9 : 1,89% (974 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- KMIECIAK Wojciech: pozycja 1 : 3,27% (1 679 głosów)
- FILARY-ROGACKA Monika: pozycja 2 : 3,27% (1 679 głosów)
- PAKULSKI VEL MODRZEJEWSKI Robert Krzysztof: pozycja 3 : 3,27% (1 679 głosów)
- DĘBSKI Piotr Marian: pozycja 4 : 3,27% (1 679 głosów)
- WOJCIECHOWSKA Magdalena Adrianna: pozycja 5 : 3,27% (1 679 głosów)
- BROŻYŃSKI Karol: pozycja 6 : 3,27% (1 679 głosów)
- DOBROWOLSKA-GOC Karolina Elżbieta: pozycja 7 : 3,27% (1 679 głosów)
- OCHOWIAK Monika Joanna: pozycja 8 : 3,27% (1 679 głosów)
- ŚWIGONIAK Robert Piotr: pozycja 9 : 3,27% (1 679 głosów)
KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD:
- ANDRZEJEWSKI Jarosław Eugeniusz: pozycja 1 : 1,13% (581 głosów)
- KLEPACZ Tomasz: pozycja 2 : 1,13% (581 głosów)
- MATUSZEWSKA Marzena Katarzyna: pozycja 3 : 1,13% (581 głosów)
- NOWACKA Oliwia: pozycja 4 : 1,13% (581 głosów)
- KOBZA Antoni Ryszard: pozycja 5 : 1,13% (581 głosów)
- WALEWSKA Jolanta: pozycja 6 : 1,13% (581 głosów)
- JAŁOCHA Hanna Izabela: pozycja 7 : 1,13% (581 głosów)
- BUDZIŃSKI Piotr: pozycja 8 : 1,13% (581 głosów)
- KLAPA Sławomir Tomasz: pozycja 9 : 1,13% (581 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA MARIANA SZKUDLARKA:
- TATERKA Grzegorz Michał: pozycja 1 : 3,57% (1 834 głosów)
- BARANOWSKI Piotr: pozycja 2 : 3,57% (1 834 głosów)
- KUCHARSKA Barbara: pozycja 3 : 3,57% (1 834 głosów)
- CHORYŃSKI Adam: pozycja 4 : 3,57% (1 834 głosów)
- SZYMANOWSKI Krzysztof: pozycja 5 : 3,57% (1 834 głosów)
- EWERTOWSKA Agnieszka: pozycja 6 : 3,57% (1 834 głosów)
- BAER-HOFFMANN Weronika: pozycja 7 : 3,57% (1 834 głosów)
- KOPCZYŃSKI Filip Piotr: pozycja 8 : 3,57% (1 834 głosów)
- KONYS Wanda Helena: pozycja 9 : 3,57% (1 834 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA KURPISZA - MY MIESZKAŃCY:
- ZAWADA-CHMIEL Agnieszka Elżbieta: pozycja 1 : 1,14% (584 głosów)
- GĄSIOREK Karol: pozycja 2 : 1,14% (584 głosów)
- KOT Jerzy Ryszard: pozycja 3 : 1,14% (584 głosów)
- BŁASZCZYK Agnieszka: pozycja 4 : 1,14% (584 głosów)
- WAWRZYNIAK Monika: pozycja 5 : 1,14% (584 głosów)
- ZIELIŃSKI Tomasz: pozycja 6 : 1,14% (584 głosów)
- ROGIŃSKA Anna: pozycja 7 : 1,14% (584 głosów)
- HAJNOWSKI Witold Stefan: pozycja 8 : 1,14% (584 głosów)
- MAŁYSZKA Arkadiusz Jan: pozycja 9 : 1,14% (584 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA GARSZTKI:
- IRAGUHA-WANAT Katarzyna: pozycja 1 : 0,13% (69 głosów)
- KĘDZIERSKI Mateusz: pozycja 2 : 0,13% (69 głosów)
- MACHOWIAK Waldemar: pozycja 3 : 0,13% (69 głosów)
- SOBKOWIAK Wojciech: pozycja 4 : 0,13% (69 głosów)
- SCHÄLE-BUKOWSKA Marzena: pozycja 5 : 0,13% (69 głosów)
- ANDRZEJEWSKI Patryk: pozycja 6 : 0,13% (69 głosów)
- ZIMNIEWICZ Artur Józef: pozycja 7 : 0,13% (69 głosów)
- STANIEWSKA Halina Maria: pozycja 8 : 0,13% (69 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- JANKOWIAK Adam Marian: pozycja 1 : 1,09% (373 głosów)
- NIECHCIAŁKOWSKA Eleonora Jadwiga: pozycja 2 : 1,09% (373 głosów)
- KUBIAK Teresa Maria: pozycja 3 : 1,09% (373 głosów)
- KONECKI Ryszard: pozycja 4 : 1,09% (373 głosów)
- ROSZKOWIAK Dorota Anna: pozycja 5 : 1,09% (373 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- WOJTYSIAK-TIERLING Joanna: pozycja 1 : 5,21% (1 777 głosów)
- ANDRÉ Beata: pozycja 2 : 5,21% (1 777 głosów)
- GAPIŃSKI Krzysztof: pozycja 3 : 5,21% (1 777 głosów)
- GÓRSKI Marek: pozycja 4 : 5,21% (1 777 głosów)
- BRODNIEWICZ Joanna: pozycja 5 : 5,21% (1 777 głosów)
- FLEMING Maciej Ryszard: pozycja 6 : 5,21% (1 777 głosów)
- HOJCZYK Mariusz Robert: pozycja 7 : 5,21% (1 777 głosów)
KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD:
- KSIĄŻKIEWICZ Dawid: pozycja 1 : 2,46% (837 głosów)
- KRYCH Bogdan Marian: pozycja 2 : 2,46% (837 głosów)
- DĘBSKA-ZEIDLER Karolina Elżbieta: pozycja 3 : 2,46% (837 głosów)
- KUNKEL Joanna: pozycja 4 : 2,46% (837 głosów)
- SOLNICA Renata Elżbieta: pozycja 5 : 2,46% (837 głosów)
- BURDA Patrycja Katarzyna: pozycja 6 : 2,46% (837 głosów)
- KRAKOWSKI Antoni: pozycja 7 : 2,46% (837 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA MARIANA SZKUDLARKA:
- SENYK Adrian Sebastian: pozycja 1 : 3,82% (1 303 głosów)
- ADAMIAK Katarzyna Marianna: pozycja 2 : 3,82% (1 303 głosów)
- WOJKIEWICZ Natalia Alicja: pozycja 3 : 3,82% (1 303 głosów)
- MARKIEWICZ Małgorzata: pozycja 4 : 3,82% (1 303 głosów)
- MADANOWSKI Marcin Maciej: pozycja 5 : 3,82% (1 303 głosów)
- GARWOLIŃSKI Piotr Krzysztof: pozycja 6 : 3,82% (1 303 głosów)
- SZAFERSKA Katarzyna Barbara: pozycja 7 : 3,82% (1 303 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA KURPISZA - MY MIESZKAŃCY:
- BARANOWSKA-GRACZYK Anna: pozycja 1 : 2,02% (687 głosów)
- DROP Mateusz: pozycja 2 : 2,02% (687 głosów)
- ŁAWNICZAK Paweł: pozycja 3 : 2,02% (687 głosów)
- BRUDEREK Julia: pozycja 4 : 2,02% (687 głosów)
- STRUK Agnieszka: pozycja 5 : 2,02% (687 głosów)
- PAWELCZAK Marcin Piotr: pozycja 6 : 2,02% (687 głosów)
- RYBARCZYK Tomasz: pozycja 7 : 2,02% (687 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 4
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- NOWICKI Dariusz: pozycja 1 : 1,65% (533 głosów)
- SZELĄG Maria Jolanta: pozycja 2 : 1,65% (533 głosów)
- RYBIŃSKI Ireneusz Marek: pozycja 3 : 1,65% (533 głosów)
- DUDZIŃSKI Bernard: pozycja 4 : 1,65% (533 głosów)
- MACIOŁEK Maria: pozycja 5 : 1,65% (533 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- SOBASZKIEWICZ-LESIŃSKA Anna: pozycja 1 : 3,6% (1 164 głosów)
- BUCZYŃSKI Włodzimierz: pozycja 2 : 3,6% (1 164 głosów)
- BRACISZEWSKA Grażyna: pozycja 3 : 3,6% (1 164 głosów)
- RACZKOWIAK Łukasz: pozycja 4 : 3,6% (1 164 głosów)
- PRZYBYSZEWSKA Katarzyna Maria: pozycja 5 : 3,6% (1 164 głosów)
- KONSTAŃCZAK Jan Robert: pozycja 6 : 3,6% (1 164 głosów)
- WANTUCH Przemysław Andrzej: pozycja 7 : 3,6% (1 164 głosów)
KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD:
- BURA Jacek Adam: pozycja 1 : 2,58% (836 głosów)
- KALEMBA Daniel Aleksander: pozycja 2 : 2,58% (836 głosów)
- GÓRECKA Kamila: pozycja 3 : 2,58% (836 głosów)
- KACZMAREK Bogumiła Kazimiera: pozycja 4 : 2,58% (836 głosów)
- MOLIK Filip: pozycja 5 : 2,58% (836 głosów)
- JAWORSKA Dorota Maria: pozycja 6 : 2,58% (836 głosów)
- WYSKIEL Mariusz Andrzej: pozycja 7 : 2,58% (836 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA MARIANA SZKUDLARKA:
- CZACHURA Barbara Henryka: pozycja 1 : 5,81% (1 879 głosów)
- DYZMA Ryszard Stanisław: pozycja 2 : 5,81% (1 879 głosów)
- ZGRABCZYŃSKI Norbert: pozycja 3 : 5,81% (1 879 głosów)
- BORÓWCZAK Adam: pozycja 4 : 5,81% (1 879 głosów)
- ORPIŃSKA Grażyna Helena: pozycja 5 : 5,81% (1 879 głosów)
- PROKOP Irena: pozycja 6 : 5,81% (1 879 głosów)
- SUCHOMSKI Adrian Benedykt: pozycja 7 : 5,81% (1 879 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA KURPISZA - MY MIESZKAŃCY:
- KURPISZ Szymon: pozycja 1 : 1,12% (363 głosów)
- KOPIŃSKA Elżbieta: pozycja 2 : 1,12% (363 głosów)
- IWAŃSKI Adam Łukasz: pozycja 3 : 1,12% (363 głosów)
- SZOTT Edyta Anna: pozycja 4 : 1,12% (363 głosów)
- GRYSKOWSKI Adam: pozycja 5 : 1,12% (363 głosów)
- SKUBISZYŃSKA Marzenna Ewa: pozycja 6 : 1,12% (363 głosów)
- STACHOWIAK Wojciech: pozycja 7 : 1,12% (363 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Ukraina rozpocznie oficjalne rozmowy o przystąpieniu do UE
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?