Tenisowe Zakończenie Lata na szamotulskich kortach! Znamy zwycięzców turniejów

Natalia Nowotna
Centrum Sportu Szamotuły
26 sierpnia korty tenisowe przy ulicy Targowej w Szamotułach gościły pasjonatów tenisa ziemnego w ramach Tenisowego Zakończenia Lata. W trzech emocjonujących turniejach wzięło udział prawie 60 uczestników.

Rywalizacja na kortach w ramach Tenisowego Zakończenia Lata trwała przez cały weekend - rozpoczęła się w sobotę o godzinie 9, a finałowe rozstrzygnięcia miały miejsce w niedzielę tuż po godzinie 1 w nocy. Wszystkie turnieje charakteryzowała nie tylko sportowa rywalizacja, ale również doskonała atmosfera oraz duch fair play.

Znamy zwycięzców turniejów!

W kategorii wiekowej 7-10 lat, pierwsze miejsce zdobyła Marysia Borucka. Mia Grace Frost zajęła drugą pozycję, a trzecie miejsce przypadło Klarze Kamińskiej i Nikoli Andrzejewskiej.

W kategorii wiekowej 11-17 lat, zatriumfował Jakub Mikita. Drugie miejsce zdobył Jakub Rakowski, a trzecie miejsce Małgorzata Kaczmarek i Lisa Knapen.

Nie mniej ekscytujący był Nocny Turniej Mikstów, gdzie Violetta Rybarczyk i Przemysław Kowalik okazali się najlepsi. Na drugim miejscu znaleźli się Agnieszka Ratajczak i Krystian Sobczak, a trzecią pozycję zajęli Magdalena Boczar i Dawid Oszmałek.

Młodzieżowe zawody organizowane przez Centrum Sportu Szamotuły wspomógł TENIS Tyberiusz Dąbrowski, a wsparcie sponsoringowe udzielił Podcięty Barbershop i Depenbrock.