Sokół Pniewy porażką z Mosiną zakończył rozgrywki

W sobotnie popołudnie, 22 czerwca, odbył się ostatni mecz Sokoła w sezonie 2012/2013. Pniewianie ulegli zawodnikom z Mosiny 2:4.

Pniewscy zawodnicy przegrywali w pierwszej połowie aż 0:3. W drugiej części meczu udało się zdobyć honorowe bramki. Sokół Pniewy zakończył tym samym rozgrywki w sezonie 2012/2013 na 11. miejscu. Start sezonu 2013/2014 ma nastąpić 10/11.08.2013 r.

Przebieg sobotniego spotkania: Jakub Rutnicki - Daniel Ratajczak, Bartosz Komsta, Miłosz Łondka, Miłosz Wieczorek - Krzysztof Galas, Artur Forysiak (73' Mateusz Grudziński), Maciej Cieślak, Robert Macyszyn (68' Filip Konaszewicz) - Robert Sobkowiak - Michał Jaszczyk

Ponadto, w 89. minucie Robert Sobkowiak nie wykorzystał rzutu karnego. Jarosław Wójciak odbił piłkę.