18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Żacy starsi z Sokoła Pniewy wygrywają z Sucharami z Suchego Lasu 6:3

W piątek, 21 czerwca, pniewscy żacy starsi zmierzyli się z zawodnikami z Suchego Lasu. Mecz, dość nieoczekiwanie dla pniewian, zakończył się ich zwycięstwem 6:3.

W pierwszej połowie meczu sytuacja na boisku zmieniała się co chwilę. Na początku prowadzili przyjezdni z Suchego Lasu, jednak pniewianom udało się wyjść na prowadzenie - po strzeleniu 3 bramek. Później goście doprowadzili do wyrównania. Po pierwszej połowie wynik korzystny był jednak dla Sokoła - żacy prowadzili 4:3. W drugiej części meczu bramki zdobywali pniewianie. Spotkanie zakończyło się ich zwycięstwem - 6:3.