Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Sokół Pniewy na Turnieju im. Macieja Chojana [FOTO]

[email protected]
Sokół Pniewy na Turnieju im. Macieja Chojana
Sokół Pniewy na Turnieju im. Macieja Chojana Andrzej Konieczny
Sokół Pniewy w pierwszym dniu Turnieju im. Macieja Chojana we Wronkach wystawił w zawodach drużynę trampkarzy starszych, szkoloną przez instruktora Roberta Kliszkowiaka. Pod nieobecność głównego szkoleniowca zespołu drużynę poprowadził jej kierownik (na co dzień również instruktor prowadzący grupę naborową) Roman Sikorski.

W pierwszym meczu zawodów Warta Międzychód pokonała Major Chrobrego Wronki 6:2. Jako drugi swój mecz rozgrywał Sokół Pniewy pokonując Major Chrobrego Wronki 4:0.

O zwycięstwie w turnieju decydował bezpośredni mecz pomiędzy Sokołem i Wartą. Miał on nieco "dramatyczny" przebieg. Zaczęło się od nie wykorzystania rzutu karnego przez obrońcę Sokoła. Kilka minut później prowadzenie objęła Warta. Następnie dwie bramki zdobyli piłkarze z Pniew. W końcowych minutach drużyna z Międzychodu mogła wyrównać, lecz tańcząca na linii bramkowej piłka ostatecznie nie zdołała wpaść do siatki.

Każda z drużyn w nagrodę otrzymała piłkę ufundowaną przez sponsorów. Z ramienia pniewskiego klubu odbierał ją kapitan drużyny Mateusz Eksterowicz.