Sparta Szamotuły pokonuje Lipno Stęszew [ZDJĘCIA]

Magda Prętka
Sparta Szamotuły pokonuje Lipno Stęszew 2:1
Sparta Szamotuły pokonuje Lipno Stęszew 2:1 Magda Prętka
Sparta Szamotuły wygrywa u siebie spotkanie z Lipnem Stęszew 2:1. Na listę strzelców wpisał się Kapcer Lura i Rafał Krówczyński

Sparta Szamotuły zainkasowała dziś 3 cenne punkty. Zawodnikom Lipna Stęszew nie udało się pokonać drużyny gospodarzy, która dała kibicom niemały powód do radości.

W 32 minucie, po stałym fragmencie gry wykonywanym przez Marka Tacika, Kacper Lura wykorzystuje sytuację i zmusza golkipera gości do kapitulacji. Lipno od razu przystępuje do kontrataku. Mimo to, bramka wyrównująca pada dopiero w 55 minucie. Jej autorem stał się Eryk Przybyła.

Spartanie kilkakrotnie próbowali zmienić wynik spotkania i objąć prowadzenie. Udało się to tuż przed końcom gwizdkiem sędziego. Rafał Krówczyński z lewego skrzydła, z dystansu posyła prawdziwą bombę w kierunku golkipera gości. Futbolówka trafia w prawy górny róg bramki. Na trybunach rozległy się gromkie brawa. Wkrótce potem sędzia zakończył mecz.