Święto Policji w szamotulskiej Komendzie Powiatowej

OPRAC.:
Jakub Czekała
Jakub Czekała
W związku z niedawnym Świętem Policji uroczysta zbiórka odbyła się również w szamotulskiej Komendzie Powiatowej. W tym szczególnym dniu Komendant Powiatowy Policji w Szamotułach wręczył funkcjonariuszom akty mianowania na wyższe stopnie policyjne. Przedstawiciel NSZZ Policjantów przekazali również medale za zasługi na rzecz Związków Zawodowych Policjantów oraz wielkopolskiej Policji.

Tegoroczne obchody Święta Policji odbyły się w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach. Komendant Powiatowy Policji w Szamotułach insp. Sławomir Dziupiński, podziękował policjantom za zaangażowanie w codzienną służbę. Szef szamotulskich policjantów pogratulował wszystkim awansowanym oraz wręczył akty mianowania na wyższe stopnie policyjne.

Ponadto decyzją Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Województwa Wielkopolskiego za zasługi na rzecz Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów oraz wielkopolskiej Policji, ośmiu szamotulskim policjantom nadano medale związkowe.

Do podziękowań i gratulacji dołączyli się również zaproszeni goście- Starosta Powiatu Szamotulskiego oraz Prokurator Rejonowy Prokuratury Rejonowej w Szamotułach.

Znamy decyzję w sprawie trzeciej dawki szczepionki.

Wideo

Dodaj ogłoszenie