Warta Obrzycko pokonała Orkan Objezierze 4:3

Karol Grajewski
Warta Obrzycko udanie powróciła do A-Klasy. Ekipa ze Sportowej wygrała po dramatycznym meczu z Orkanem Objezierze 4:3.

Drużyna Orkanu to przedsezonowy faworyt do awansu, jednak w starciu z beniaminkiem nie wywalczył nawet punktu. Do przerwy to Warciarze mieli więcej powodów do zadowolenia. Po bramkach Przemysława Tonaka, który przelobował bramkarza z 40 metrów, Adama Tonaka oraz trafieniu samobójczym wydawało się, że Orkan z Obrzycka wróci na tarczy.

Goście w drugiej połowie wzięli się do pracy, zmniejszając stratę bramkową to dwóch goli . Czwarta bramka dla Warty, autorstwa Łukasza Nowaka powinna pogrążyć rywali, ale Ci dalej ambitnie gonili wynik. Dwa trafienia gości i zmarnowane sytuacje - mogłoby się wydawać, że stuprocentowe. Dały w samej końcówce meczu wiele emocji i dramaturgii. Ostatecznie Warta dowiozła trzy punkty do końca meczu.