Nauczyciele z Pleszewa zwyciężyli we Wronkach!

Marek Blandzi
Jarosław Pinkowski, Robert Kuźdub, Piotr Kowalik i Jarosław Kłakulak spisali się na medal! Organizatorzy
Reprezentanci pleszewskiego Związku Nauczycielstwa Polskiego rewelacyjnie spisali się na turnieju kręglarskim we Wronkach!

Już po raz piąty we Wronkach odbył się Okręgowy Turniej w Kręglarstwie Klasycznym Członków Związku Nauczycielstwa Polskiego. Drużynę pleszewskiego oddziału reprezentowali: Piotr Kowalik, Jarosław Pinkowski, Jarosław Kłakulak oraz Robert Kuźdub.
W turnieju rywalizowało 72 zawodników i zawodniczek z 18 zgłoszonych drużyn. Każdy z zawodników miał do wykonania 30 rzutów (2×15 rzutów na tor). Nasza drużyna zagrała bardzo dobrze i w końcowej klasyfikacji zajęła pierwsze miejsce! Tym samym pleszewianie wywalczyli Puchar Prezesa Okręgu Wielkopolskiego ZNP w Poznaniu.
Również w indywidualnej rywalizacji pleszewianie spisali się na medal! Najlepszy wynik 195 pkt., po pasjonującej dogrywce, osiągnął Jarosław Pinkowski, który uplasował się na samym szczycie!
Na podium znalazł się także Piotr Kowalik, który zajął 3 miejsce (171 pkt), natomiast Jarosław Kłakulak był czwarty (170 pkt.), a Robert Kuźdub piąty (168 pkt.).