MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Ostatnia Sesja Rady Miasta i Gminy Szamotuły w Kadencji 2018-2024

Natalia Nowotna
Natalia Nowotna
Urząd Miasta i Gminy Szamotuły
We wtorek, 23 kwietnia, odbyła się ostatnia sesja Rady Miasta i Gminy Szamotuły w przedłużonej kadencji 2018-2024, podczas której podziękowano radnym, którzy działali na rzecz mieszkańców przez prawie 6 lat.

Za nami ostatnia sesja Rady Miasta i Gminy Szamotuły w przedłużonej kadencji 2018-2024

W duchu refleksji i podziękowań, we wtorek, 23 kwietnia, odbyła się ostatnia sesja Rady Miasta i Gminy Szamotuły w przedłużonej kadencji 2018-2024. Spotkanie zamykające pewien rozdział w historii lokalnego samorządu było momentem, aby spojrzeć wstecz i docenić pracę oraz zaangażowanie dotychczasowych radnych.

Decyzję o przedłużeniu kadencji podjęli rządzący w stolicy dwukrotnie – w 2018 roku (do pięciu lat), a we wrześniu 2022 roku Prezydent RP podpisał ustawę o wydłużeniu kadencji o kolejne pół roku.

Ostatnia sesja nie była pełna, gdyż nie wszyscy radni wzięli w niej udział. Program obrad obejmował 19 punktów, które samorządowcy rozpatrzyli sprawnie, a większość uchwał została przyjęta jednogłośnie. Były to projekty związane z polityką społeczną, zmianami budżetowymi i gospodarką nieruchomościami.

Złożono podziękowania

Na zakończenie, radni Kowala, Wicher, Łączkowski, Dziamski, Maćkowiak, Węglewski oraz przewodniczący Marian Płachecki, złożyli serdeczne podziękowania wszystkim za współpracę i zaangażowanie. Szczególne słowa uznania kierowane były do organizującej codzienną pracę Biura Rady i radnych Monika Głowacka-Trafas.

Wszystkim radnym, którzy na rzecz mieszkańców miasta i gminy Szamotuły pracowali przez prawie 6 lat, bardzo dziękujemy - przekazał Urząd Miasta i Gminy Szamotuły.

Następna sesja, inaugurująca pracę nowej rady, odbędzie się w pierwszej połowie maja.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ostatnia Sesja Rady Miasta i Gminy Szamotuły w Kadencji 2018-2024

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Papszun ponownie trenerem Rakowa

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na szamotuly.naszemiasto.pl Nasze Miasto