Piast Gliwice zbyt mocny dla Czerwonych Smoków

Jakub Czekała
Red Dragons Pniewy
Po pucharowym sukcesie Dragonsi musieli wrócić do rozgrywek ligowych. W minioną niedzielę rywalizowali w Gliwicach z Piastem.

Ekipa ze Śląska była wyżej notowana w tabeli i udowodniła to na boisku. Choć spotkanie było dość wyrównane.

Wynik otworzyli gospodarze za sprawą Ixemeda, który trafił w 14 minucie. Na 2:0 w 20 minucie podwyższył Dasaiev. Red Dragonsi odpowiedzieli po przerwie. Kontaktową bramkę w 33 minucie meczu zdobył Kostecki. Nasi zaatakowali, niestety w 39 minucie stracili gola na 3:1.

Co prawda błyskawicznie na to trafienie, również w 39 minucie odpowiedział Patryk Hoły i było 3:2, jednak gościom z Wielkopolski zabrakło już czasu i ostatecznie przegrali 3:2.