Nasza Loteria

Stypendium ADM 2023 dla najlepszych uczniów ZS nr 2 w Szamotułach

OPRAC.:
Jakub Czekała
Jakub Czekała
Dyrekcja Zespołu Szkół nr 2 w Szamotułach spotkała się z przedstawicielami firmy ADM Szamotuły Spółka z o.o. - Krystianem Słabym - Dyrektorem Zakładu oraz Pauliną Grzegorzewską - specjalistą do spraw zarządzania zasobami ludzkimi. Nie było to przypadkowe zebranie.

Należy tu przypomnieć, że firma ADM Szamotuły w kwietniu 2017 roku podpisał z dyrekcją szkoły umowę patronacką i w ten sposób objęła honorowy patronat nad klasami kształcącymi w zawodzie technik technologii żywności.
Listopadowe spotkanie miało na celu zapoznanie uczniów klasy pierwszej z funkcjonowaniem firmy i jej przedstawicielami oraz podjęcie kolejnych ważnych decyzji odnośnie współpracy.

- Ponadto Obecni goście wraz z dyrekcją szkoły wręczyli uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce na koniec roku szkolnego 2022/2023, dyplomy potwierdzające przyznanie stypendium ADM. Są to uczennice klasy piątej: Zofia Jankowiak, Marta Kaczmarek, Weronika Tomczak oraz uczniowie klasy drugiej: Franciszek Mataj, Maciej Mordal, Maksymilian Płokarz – poinformowano nas.

Dyrektor ZS nr 2 Arkadiusz Majer złożył delegacji ADM podziękowanie za przekazane szkole środki finansowe na zakup wyposażenia do specjalistycznych pracowni w zawodzie technik technologii żywności.

- Uczniom gratulujemy wyników w nauce, życzymy dalszych sukcesów, a delegacji ADM dziękujemy za poświęcony czas i niezwykle owocne spotkanie.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Śpimy krócej i coraz gorzej

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na szamotuly.naszemiasto.pl Nasze Miasto