Świt Piotrowo remisuje 3:3 z Sokołem Pniewy [FOTO]

[email protected]
W sobotę, 4 maja, zawodnicy Sokoła spotkali się ze Świtem Piotrowo. Pniewianie, po dwóch porażkach (ze Spartą Oborniki i Wartą Międzychód), tym razem musieli zadowolić się podziałem bramek.

Pierwszą bramkę dla Sokoła zdobył Wójcik w 18 min. meczu (po błędzie Łożyńskiego). Kilka minut później wynik wyrównał Zagdański. 10 min. przed końcem pierwszej połowy sędzia w dość kontrowersyjnej sytuacji nie uznał gola dla pniewian; Świt wyszedł z kontratakiem - gola strzelił Kubiak, ustalając wynik 2:1. Po przerwie Świt zwiększył prowadzenie do 3:1 (Zagdański). Zawodnicy z Pniew zdołali jednak nadrobić straty i wykorzystać pewne rozluźnienie w zespole gości. Galas zdobył bramkę w 73. minucie, a w doliczonej drugiej minucie (92.) sędzia podyktował rzut karny - i Sobkowiak trzecią bramką dla Sokoła zakończył mecz. Pniewianie przygotowują się w tej chwili do spotkania z Pogonią Lwówek, które odbędzie się 11 maja.