Tenisowy Turniej Jesień 2023 w Szamotułach. Po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców!

Natalia Nowotna
Centrum Sportu Szamotuły
W sobotę, 23 września, korty Centrum Tenisowego w Szamotułach stały się areną zaciętej rywalizacji podczas Tenisowego Turnieju Jesień 2023. Impreza przyciągnęła liczne talenty, a po kilku godzinach zmagań wyłoniono zwycięzców.

W Tenisowym Turnieju Jesień 2023 na kortach Centrum Tenisowego w Szamotułach wzięło udział 11 zawodniczek i 21 zawodników. Impreza przyciągnęła liczne talenty sportowe, a po kilkugodzinnych zmagań uczestników, wyłoniono zwycięzców w kategorii kobiet i mężczyzn.

Karolina Barłóg stanęła na najwyższym stopniu podium w kategorii kobiet

W kategorii kobiet to Karolina Barłóg stanęła na najwyższym stopniu podium, zdobywając tytuł mistrzyni Tenisowego Turnieju Jesień 2023. Na drugim miejscu uplasowała się Nadia Kabacińska, wykazując się znakomitą formą. Trzecie miejsce ex aequo zajęły Agnieszka Bińkowska i Agnieszka Ratajczak, które stoczyły zacięte pojedynki i podzieliły się podium.

W kategorii mężczyzn zatriumfował Kamil Rakowski

W rywalizacji mężczyzn najwyższe wyróżnienie przypadło Kamilowi Rakowskiemu. Jan Chałupka stanął na drugim miejscu, prezentując równie imponujący poziom gry. Trzecie miejsce również zostało podzielone, a Sebastian Kabaciński oraz Piotr Boczar udowodnili, że konkurencja wśród mężczyzn była bardzo zacięta.

Organizatorzy i wsparcie Tenisowego Turnieju Jesień 2023

To wyjątkowe, sportowe wydarzenie nie odbyłoby się bez wsparcia lokalnych instytucji i przedsiębiorstw. Dzięki staraniom Centrum Sportu Szamotuły, Tenis Tyberiusz Dąbrowski, Podcięty Berbershop Mikołaj Maćkowiak oraz Pani Małgorzaty Szukała, turniej stał się rzeczywistością. To właśnie ich zaangażowanie i wkład ponownie zjednoczyły miłośników tenisa w Szamotułach.